Hardwell wypuszcza "Private edit" kawałka Apollo

известные картины и новости из мира искусства
Aby uczcić uzyskanie magicznej liczby 3 milionów fanów na Facebooku, holenderski dynamit Hardwell podziękował im w swój ulubiony sposób - producent zaproponował "private edit" jednego z najbardziej rozpoznawalnych jego tracków "Apollo", co z pewnością przysporzyło mu nowych fanów.
hardwell-wypuszcza-qprivate-editq-kawaka-apollo
Nowa wersja łączy elementy oryginalnej z remiksami Lucky Date oraz Noiscontrollers. Jeśli podobały Wam się tamte wersje, z pewnością także i ta przypadnie Wam do gustu. Pod newsem znajdziecie linka do odsłuchu na SoundCloud.
Przypomnijmy, że mijający rok to dla Hardwella między innymi awans na 1 miejsce rankingu popularności DJ Maga oraz seria imprez pod szyldem I Am Hardwell. A na sam koniec roku przygotowano jeszcze imprezy w Miami, Nowym Yorku, Waszyngtonie oraz Las Vegas.
Dobra wiadomość dla fanów Holendra to także to, że mimo napiętego kalendarza koncertowego, nie ustaje on w pracach nad albumem przewidywanym na sierpień 2014. Można też oczekiwać, że będzie to muzyka nieco bardziej eksperymentalna niż jego mainstreamowe sety.
"Cały wolny styczeń poświęcę nad pracami nad albumem. Staram się teraz skupić bardziej na pracy producenckiej niż DJingu, oczywiście pamiętając cały czas o tej drugiej stronie show bussinessowego medalu, ale to całkiem fajne, móc poeksperymentować z różnymi stylami w muzyce. Nie chcę, by cały album brzmiał tak samo jak moje sety."

 

 

Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl)


Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.