Armin z kolejną Złotą Płytą w Polsce!

известные картины и новости из мира искусства

Nowy album najbardziej utytułowanego DJ'a na świecie, to z całą pewnością najważniejsze klubowe wydarzenie roku. Słynny Holender ponownie mógł liczyć na wsparcie swoich polskich fanów, sięgając po drugą z rzędu Złotą Płytę w naszym kraju.

GoldIntense

Jest nam bardzo miło poinformować, że piąty autorski album Armina Van Buurena zatytułowany „Intense” uzyskał w Polsce status Złotej Płyty! To już trzecie po wydawnictwach „Mirage” oraz DVD „Armin Only Mirage” wyróżnienie tego koloru, przyznane holenderskiemu DJ’owi przez Polski Związek Producentów Audio-Video.

Album „Intense” to 15 niezwykle spójnych i dopracowanych kompozycji, które intrygują, fascynują i poruszają słuchaczy. Tak jak doskonałe intro „Intense”, w którym Arminowi partneruje słynna izraelska skrzypaczka Miri Ben-Ari, beat-ballada „Sound Of The Drums” z Laurą Jansen, mroczny i niezwykle klimatyczny instrumental „Last Stop Before Heaven”, czy przenikliwy „Love Never Came” z udziałem Richarda Bedforda. Trudno nie wspomnieć o przebojowych singlach „Beautiful Life” z Cindy Almą oraz „This Is What It Feels Like” z Trevorem Guthrie, który znalazł się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych singli w Polsce.

26 listopada na półki sklepowe trafiła limitowana edycja specjalna albumu „Intense”, zatytułowana „More Intense”. Znajdziemy na niej oryginalny materiał, oraz bonusowy krążek z dwoma zupełnie nowymi utworami i 11 remiksami.