Hardwell w studiu z Tiesto

известные картины и новости из мира искусства

Mimo zyskania lauru numeru 1 DJ Maga, Hardwell nie przestaje pracować nad swoim wizerunkiem, a końcówkę roku przeznacza na pracę cięższą niż zwykle. Młody producent na swoim profilu na Facebooku umieścił zdjęcie wraz ze swoim mentorem, Tiesto, które zdradza, że obaj pracują właśnie w studiu nad nowym utworem. Z pewnością będzie to kolejny hit podbijający listy przebojów muzyki klubowej. Ostatni raz gdy obaj pracowali nad wspólnym projektem miał miejsce w 2011 nad “Zero 76”, kiedy Hardwell dopiero zdobywał uznanie starszych kolegów I publiczności. Teraz, kiedy obaj są już laureatami pierwszego miejsca DJ Maga, ich fani z niecierpliwością czekają na końcowy wynik ich wspólnych działań.

hardwell 0

Na inne dzieła Hardwella jednak na szczęście nie będzie trzeba czekać aż do przyszłego roku. Label Hardwella, Revealed Recordings ujawnił video zajawkę akustycznej wersji “Apollo”, jego singla z wokalistką Ambą Shepherd oraz informację, że pełne video ukaże się 6 grudnia.

 

 

Oryginalny track bardzo szybko wzniósł się na szczyty list przebojów w 2012 roku I od tej pory jest jednym ze znaków rozpoznawczych setów Hardwella. Akustyczna wersja z wokalem Amby pojawi się także w filmie dokumentalnym o artyście.

 

Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl)


Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.