ELECTRO SHINE - EDM SPOTYKA COUNTRY

известные картины и новости из мира искусства

Po sukcesie dwóch ostatnich kawałków Aviciiego ‘Wake Me Up’ oraz ‘Hey, Brother’ w stylu country house, przyszedł czas na coś nowego.

Big Kenny, znany wokalista muzyki country, który stanowi połowę duetu Big & Rich, planuje połączyć country razem z elektronicznymi dźwiękami podczas nowego festiwalu – Electro Shine.

SHINE

Big Kenny ma nadzieję stworzyć dużą, rozpoznawalną markę, która będzie nowym doświadczeniem zarówno dla fanów country jak i fanów EDM. Planuje stworzyć dwie sceny, które będą znajdować się w ogromnych cyrkowych namiotach. Pokazy laserów, mnóstwo mgły, cyrkowe akrobacje, to tylko niektóre z planowanych atrakcji, które urozmaicą tę niesamowitą imprezę.

Line-up na Electro Shine, nie został jeszcze ujawniony. Jednak jak mówi sam pomysłodawca: „Nigdy nie wiesz ktoś się pojawi… Planuję wprowadzić kilku znanych artystów, ale również takie talenty, których nikt nigdy wcześniej nie widział”.

Niestety obecnie nie jest znana ani data ani lokalizacja festiwalu Electro Shine. Jednak, aby dowiedzieć się więcej śledźcie naszą stronę.

Dla przybliżenia Wam klimatu powyższej imprezy przypominamy kawałek ‘Wake Me Up’, który na pewno każdemu poprawia humor :)


 


Autor:
Karolina Smolarek (CubeStage.pl)
 
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.