10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO BYĆ NA 10. EDYCJI TRANSMISSION!

известные картины и новости из мира искусства
10-ta edycja Transmission coraz bliżej! Event odbędzie się już 30 listopada w O2 Arena w czeskiej Pradze. Pełny program imprezy został już ogłoszony, a temat przewodni ‘The machine of Transformation’ zapowiada niesamowitą imprezę. A czy Ty jesteś już gotowy na największe doświadczenie swojego życia?
 
Oto 10 powodów, dla których warto być na 10. edycji Transmission:
 
1. Doświadczenie, które zapamiętasz do końca życia.
 Od 2006 roku Transmission stał się prestiżowym eventem, który cieszy się popularnością na międzynarodowej scenie muzycznej. Oszałamiające światła oraz niesamowite pokazy pirotechniczne sprawią, że ta impreza będzie największym doświadczeniem w twoim życiu i nigdy jej nie zapomnisz. Dziesiątki różnokolorowych laserów, setki świateł, konfetti, pirotechnika, armatki ognia i scena o powierzchni 1000m2 oraz Funktion One, czyli nagłośnienie importowane prosto z Wielkiej Brytanii. Transmission wyróżnia się spośród innych imprez również tym, że zawsze posiada temat przewodni, który zabiera imprezowiczów w niezapomnianą podróż w nieznane. Swoją oryginalnością wyróżniają się również intra zapowiadające kolejnych artystów, które tworzone są przez profesjonalistów z Holandii. Jedną z głównych atrakcji imprezy jest Transmix – połączenie klasyków muzyki trance z niesamowitym pokazem świateł, laserów i pokazów pirotechnicznych. Tegoroczny motyw przewodni to ‘The machine od Transformation’, więc przegotuj się na niezapomnianą podróż w czasie. Jak mówi Tony Andrews, właściciel Funktion One: ‘Transmission to jedna z najlepszych produkcji pod względem dźwięku, laserów oraz muzyki’.

1
 
2. Rewolucyjna atmosfera.
Transmission przyciąga rokrocznie ponad 10 000 klubowiczów z ponad 50 krajów z całego świata, których organizatorzy nie nazywają już #TranceFamily tylko #TransmissionFamily. Transmission nie potrzebuje wcześniej imprez typu warm-up, jak to bywa w przypadku innych imprez tego typu. W dniu imprezy od godziny 20:00, kiedy bramy imprezy zostają otwarte, każdy jest w świetnym nastroju i bawi się aż do godziny 6:00 tak, jakby to była jego ostatnia impreza w życiu. Uczestnicy mogą się delektować muzyką, wizualizacjami, a wszystko to ma miejsce w bardzo przyjaznej i niepowtarzalnej atmosferze. Transmission to niespotykana uczta zmysłów, ci którzy byli na pewno się z tym zgodzą. Niesamowite jest to, że event odbywa się jednej hali – nowoczesnej i wielofunkcyjnej O2 Arenie, gdzie każdy z uczestników może poczuć ten sam klimat.

2
 
3. Line-up nie jest najważniejszy.
Mówi się, że muzyka na imprezie jest najważniejsza, a DJe tworzą event. Oczywiście, muzyka i artyści grają ważną rolę na Transmission, lecz nie jest ona aż tak ważna jak na innym imprezach tego typu. Transmission to nie tylko najbardziej znani DJe, ale również doświadczenie produkcyjne, atmosfera, energia i ogólne wrażenie. Jednakże, Transmission oczywiście prezentuje ciekawy i zróżnicowany line-up, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Sześciu z siedmiu artystów zagra na Transmission po raz pierwszy.
MARKUS SCHULZ
ORJAN NILSEN
COSMIC GATE
ARNEJ
TOMAS HEREDIA
SNEIJDER
THOMAS COASTLINE
TRANSMIX stworzony przez THRILSEEKERS
VISION IMPOSSIBLE
 
Imprezę poprowadzi MC DA SILVA.
 
Uczestnicy imprezy będą mieli okazję posłuchać wielu odmian muzyki trance, od progressive trance, aż po uplifting trance. Wszyscy artyści zaproszeni na Transmission mają jeden cel, sprawić, abyście pogubili buty w tańcu :)
 
4. Czeska Praga. Złota stolica Europy.
W centrum Europy znajduje się zapierające dech w piersiach miasto: Praga. Miasto ma niesamowite i pełne zabytków w centrum, wśród których koniecznie trzeba zobaczyć: Most Karola, Zamek Praski czy choćby dzielnicę żydowską. Oprócz bogatej oferty kulturalnej Praga jest również znana z życia nocnego. Do tego miasto jest bardzo przyjazne dla turystów. Ponadto nie zapomnijmy o wyśmienitym czeskim piwie i pięknych czeskich kobietach.

3

 
5. Markus Schulz nieoficjalnym rezydentem.
Markus Schulz do tej pory występował na Transmission siedem razy. Można więc powiedzieć, że jest nieoficjalnym rezydentem tej imprezy. Jest już żywą legendą, która za każdym razem zabiera wszystkich w niesamowitą podróż przy jego wyjątkowych setach. Co roku wraca do Pragi, aby robić to co mu najlepiej wychodzi, czyli kołysać tłumem! Markus zawsze prezentuje fantastyczne sety, pełne pasji, które są połączeniem niesamowitych linii basowych, głębokich bitów oraz soczystych dźwięków. Na świecie Markus Schulz  uważany jest za jedną z największych i najbardziej znanych gwiazd sceny EDM, a jego popularność jest efektem zapierających dech w piersiach stów prezentowanych co tydzień dziesiątkom tysięcy fanów, ale również jego audycji radiowej Global DJ Broadcast, która przyciąga miliony słuchaczy. Już 30 listopada Markus przejmie kontrolę na O2 Arena w Pradze.

4

 
6. Transmission nie bez powodu świętuje 10. edycję.
Możliwe, że to będzie twoja pierwsza edycja Transmission, ale musisz wiedzieć, że impreza pod tą nazwą istnieje już od jakiegoś czasu. Zbudowanie rozpoznawalnej marki trwało sporo czasu, ale marce Transmission się udało i zdobyło dużą wartość na rynku EDM. Transmission  to największa halowa impreza trance w Europie Środkowo-Wschodniej, która ciągle rośnie w siłę, a w już w przyszłym roku będzie miała swój debiut międzynarodowy. Organizatorzy stale rozwijają swój projekt i podnoszą poprzeczkę z roku na rok. Ponadto zapewniają nas, że 10. edycja będzie największą i najlepszą jak do tej pory.

 
7. Organizatorem jest United Music.
United Music został założony w 2005 roku, mając na celu organizować duże imprezy taneczne wysokiej jakości. Jak organizatorzy piszą na swoim profilu na facebooku: ‘Naszym celem jest organizowanie ekskluzywnych imprez oddziałowujących na zmysł wzroku, które przynoszą radość, poczucie wspólnoty, gdzie ludzie mogą się bawić podziwiając nowe doświadczenia’. Z pewnością można powiedzieć, że organizatorom się to udało. Od początku istnienia Music United zorganizowało ponad 50 dużych wydarzeń na poziomie, koncertów klubowych czy festiwali. Ponadto United Music organizuje również Sensation w Pradze. United Music jest wiodącą czeską agencją organizującą imprezy taneczne, którą tworzy ciężko pracujący zespół ludzi z Czech, Słowacji i Holandii. Organizatorzy są osobami napędzanymi przez miłość i pasję do muzyki oraz zawsze chcą pójść o krok dalej, aby zapewnić najlepsze wrażenia dla swoich gości.

5

 
8. Bite 10 godzin imprezy.
Czy kluby w twojej okolicy, nawet twój ulubiony, nie stały się już nudne? Czy nie znudziły Ci się koncerty z występem trwającym zazwyczaj maksymalnie dwie godziny? Transmission zaczyna się równo o godzinie 20:00 i trwa aż 10 godzin. Mało? Możesz również wziąć udział w pre-party dzień wcześniej lub do jednego z wielu afterparty w Pradze. Ale najważniejsze, co musisz zrobić, to przybyć punktualnie na Transmission, ponieważ ‘wielkie otwarcie’ jest równo o godzinie 21:30 i nie możesz przegapić tej chwili. Uwierz!

plakat

 
9. Impreza warta swojej ceny.
Jesteś w stanie zapłacić 300 lub więcej na koncert lub Cirque du Soleil? W tej cenie zagwarantowane masz jedynie 2-3 godziny rozrywki. W przypadku Transmission  w cenie 229 zł za standardowy bilet z pierwszej puli, otrzymasz 10 godzin wspaniałych doświadczeń muzycznych i wizualnych. Tak naprawdę nie  kupujesz biletu na imprezę, tylko bilet na podróż w nieznany świat muzyki, którą będziesz pamiętać do końca życia.  Może jednak taki bilet to za mało i chciałbyś mieć  najlepszy widok na scenę? Kup bilet VIP za 529 zł. Jeśli jeszcze to za mało i chcesz mieć maksimum komfortu i luksusu, są również dostępne bilety Golden, które zapewniają dostęp do specjalnej strefy z nieograniczoną ilością napojów i przekąsek. Do tego wszystkiego oczywiście nie można zapomnieć o atmosferze jaką stworzy ponad 10tys. bawiących się osób. Historia będzie się tworzyć dokładnie 30 listopada 2013 roku.

 
10. Specjalne pakiety dla obcokrajowców.
Dla kilku tysięcy gości zagranicznych, którzy wybierają się na Transmission do Pragi z całego świata, zostały przygotowane specjalne pakiety turystyczne. Możesz kupić bilet na imprezę wraz z rezerwacją hotelu na stronie jednego z partnerów eventu Festicket.com. Ponadto organizowane są również podróże autobusem lub przeloty do Pragi z wielu europejskich krajów. Wszystkie informacje na ten temat dostępne są na www. transmission.cz.

 

Jeszcze nie jesteś zdecydowany na Transmission? Oto, co inni mówią o tym wydarzeniu:
 
‘Najlepszy event roku’ - www.usatrancemovement.com, portal zrzeszający społeczność trancową w USA.

‘Jedna z najbardziej prestiżowych imprez tanecznych na świecie. Jeśli zależałoby to ode mnie, chciałbym tam grać aż do emerytury!’Marcus Schulz

‘Transmission jest dla nas najważniejszą imprezą od 8 lat!’ - VJ team Vision Impossible
 
 
DO ZOBACZENIA W PRADZE NA TRANSMISSION 30 LISTOPADA!

 


Autor:
Karolina Smolarek (CubeStage.pl)

 
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.