Druga scena na enTrance 2011

известные картины и новости из мира искусства

 

EnTrance, bez wątpienia jest wielkim świętem dla wszystkich fanów muzyki Trance oraz jedną z czołowych imprez tego typu w Polsce. Agencja MDT oraz radio Club sound po raz kolejny pragną dostarczyć wam jeszcze większych muzycznych doznań na dodatkowej scenie w hali Łuczniczka. Patronat nad nią przejęło Radio Clubsound oraz klub Inferno z Ostródy.

 

Druga scena będzie doskonałym uzupełnieniem,dla osób preferujących mieszane style muzyczne. Line up to połączenie doskonale znanych postaci muzyki klubowej z naszego kraju, z "młodymi wilkami", czyli z DJ-ami, którzy sukcesywnie wspinają się w górę, zyskując co raz większą rzeszę fanów. Swoje sety zaprezentują:

 

 

 

Toxic Noiz:

 

Jako dj, mający nie lada doświadczenie w subtelnym "klejeniu" nutek, zazwyczajwykorzystujeswojestudyjneumiejętnościpodczasgranianażywo. Z największą dbałością, stara się stopniować napięcie tak, by w końcowym efekcie z setek pomysłów uwięzionych w umyśle, powstał set pełna harmonii, pozytywnej energii i pięknych melodii, przedzierających się przez falę pompujących basów, budząc emocje tworzące kolejne wspomnienia. Na co dzień Artur zajmuje się również produkcją muzyki, reklam czy chociaż by intr muzycznych, które słyszymy na imprezach agencji MDT.

 

 

MdK:

 

Przedstawiciel młodego pokolenia polskich DJ-ów. Jest bez wątpienia jednąz najbardziej barwnych postaci polskiej sceny klubowej. Debiutował za konsolą już jako 15-latek. Od blisko 5 lat prężnie działa na polskiej scenie klubowej. Swoją wytrwałością, determinacją oraz swoimi umiejętnościami sprawił, iż szybko zaczął prezentować swoje sety w całej Polsce. Przez ten czas zwiedził ciekawe miejsca na klubowej mapie polski. Największą nagrodą było uplasowanie się w TOP30 najpopularniejszych polskich DJ'ów w 2008 roku. Swoją postawą pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych o czym świadczą występy na enTrance, Sunrise Festival, Amsterdam Dance Mission, SpyGlass Festival oraz na głównej scenie polskiej edycji Trance Around The World with Above & Beyond.

 

 

Blaise:

 

Doskonale znany wszystkim klubowiczom w Bydgoszczy. Wieloletni rezydent najlepszych klubów w mieście. Swoją grą zelektryzował bydgoską scenę klubową. Zawsze uśmiechnięty i tryskający pozytywną energią. Jego życiowe motto: "na konsolecie wesoło to również i na sali wesoło", a najważniejsi dla niego są ludzie i tak naprawdę to oni kreują klimat w danym klubie. Nic dodać nic ująć.

 

 

Camilo Santi:

 

DJ i producent ze Śląska. Za deckami debiutował w roku 2006. W jego setach można usłyszeć różne odmiany trance, house oraz techno. Jak mówi wszystko zależy od miejsca i rodzaju imprezy. Jest również producentem czego jednym z wielu przykładów jest epka „Lovely Time“ wydana w październiku 2010 roku w labelu Music En Route Recordings. Ponadto jego produkcje zagościły w setach takich gwiazd jak Rank1, Sied Van Riel, Roger Shah, dj tyDi, M.I.K.E. , Solarstone, Mark Sherry, John Askew, Woody Van Eyden, Mark i wielu innych. Ponadto jego sety można było usłyszeć w wielu polskich klubach oraz na antenie kilku stacji radiowych m.in. Radio Planeta (House Session, Euphoria) , Radio Sudety (KlubowaWirówka) oraz w radiu Clubsound.pl (Face To Face With Music)

 

 

DAP:

 

Dzieciństwo Dapa wyglądało tak jak dzieciństwo każdego Polaka – bawił się w chowanego, jadł ziemię  sprawdzał czy dziewczynki mają to samo co on, gdy jednak osiągnął magiczny wiek 10 lat – rodzice zabrali go na koncert The Prodigy, co definitywnie odmieniło jego postrzeganie muzyki oraz kompletnie uniemożliwiło dalszy, poprawny rozwój jego osobowości jako zwykłego, normalnego człowieka. Od 6 lat regularnie przemierza ocean muzyki i klubów wszelkiej maści, na niejednej

Konsolecie zostawiając pot ze swoich dłoni. Swej pokręconej psychice zawdzięcza unikalną umiejętność doboru utworów w taki sposób, aby nie tylko zaprezentować w nich siebie i swój nastrój – lecz również aby stosownie do zebranej publiki – oddziaływać na nią. Dap miał okazję przedstawić swoje możliwości nie tylko w Polskich klubach takich jak SQ w Poznaniu, Sopocki Sfinks do którego chętnie wraca, czy krakowskie Błędne Koło, ale także kilkukrotne występy w Czeskiej Pradze (House Boat Bukanyr), czy w Brnie (Perpetuum). Począwszy od roku 2003 – niezwykle inspirujące dla jego rozwoju muzycznego są sety Hernana Cattaneo, któremu najwyraźniej poprzez muzykę udało się zawładnąć duszą młodego Dapa i oczarować go harmonijnością i spójnością. Piętno tego widać w setach samego Dapa, w jego nieustannym dążeniu do tego aby połączyć techniczny dźwięki

melodyjność, aby zabrać słuchaczy w harmonijną podróż.

 

 

Young Dee:

 

Swoją muzyczną przygodę rozpoczął 4 lata temu ale swoją niezwykłą pasją oraz determinacją zdobył miano szybko rozwijającego się dja na polskiej scenie klubowej. Dzięki energetycznym setom szybko podbił serca klubowiczów. Swoje umiejętności już niejednokrotnie zaprezentował na znaczących eventach oraz na parkietach największych klubów w Polsce grając z najlepszymi Polskimi i zagranicznymi dj-ami. Szybko podbił serca telewidzów programu "Bitwa DJ-a" na antenie stacji Patio TV oraz słuchaczy radia Planeta FM. Jest twórcą audycji "House After Hours" na antenie radia ClubSound, która w każdy czwartek zrzesza coraz większa ilość fanów muzyki klubowej.

 

 

Vuriouz:

 

Vuriouz (Tomasz Perczyński), muzyką interesował się od zawsze, jego ulubione klimaty to głównie Tech-House, Progressive, oraz wszystkie odmiany Trance'u. Na początku 2008 roku, inspirowany wielkimi eventami i sukcesami przyjaciół postanowił sam stanąć za konsolą. Od tamtej pory rozwinął swoje umiejętności mixowania utworów głównie w ostródzkich klubach i dzięki wielkiemu potencjałowi dąży do osiągnięcia obranych sobie celów. Rezydent Inferno Club Ostróda.Uczestniktakichimprezjak Omen Summer Event, Evolution Of Sound, Before Sunrise Festival, HouseTrance Mission, Feel The Summer, czyEnTrance.

 

 

Eddie L:

 

Eddie L. jest dj-em polskiego pochodzenia na stałe mieszkającym w Niemczech. Pierwszą fascynację do muzyki wzbudzili w nim ATB, 4 Strings, Nalin & Kane, Faithless. Pierwsze kroki w karierze stawiał prowadząc co tygodniową audycję w radiu VEST w Recklinhausen. Miłość do muzyki i ciężka praca zaprocentowały występami w klubach na terenie całych Niemiec. Od początku swojej przygody za konsoleta podkreśla, że DJ, powinien grać dla ludzi, a nie dla samego siebie, więc stara się być DJ'em uniwersalnym łącząc ze sobą szeroko pojęty House, nie zaprzestając na progresywnych i energicznych brzmieniach muzyki Trance. Aktualnie jego sety można usłyszeć w wielu klubach w Niemczech m.in.  Polonia-Palais w Bochum oraz w klubie Enigma we Frankfurcie n/M.

 

 

Nice:

 

Jego przygoda z muzyką zaczęła się już w wieku 15 lat. Początkiem tej przygody były supporty w klubach co jak w przypadku wielu dj-i było przedsmakiem prawdziwej pasji jaką teraz możemy usłyszeć w jego setach. Jego muzyką jest house i to właśnie ten gatunek muzyczny prezentuje wszędzie gdzie można go spotkać. Ulubione gatunki to  Progressive, Electro-House oraz Tech-House. Oprócz gościnnych setów w klubach swoje housowe brzmienia prezentuje na antenie radia Clubsound gdzie jest współprowadzącym audycji "House after Hours".

 

Timetable sceny klubu Inferno i radia ClubSound, zostanie ogłoszony niebawem.

 

ENTRANCE

05/03/2011

BYDGOSZCZ, HALA ŁUCZNICZKA

 

BILETY:

 

http://www.BileteriaMDT.pl

http://www.FamilyCard.pl

http://www.enTrance.com.pl

 

 

Music Defeats Time