INSOMNIAC EVENTS WSPIERA FUNDACJE CHARYTATYWNE

известные картины и новости из мира искусства

Niedawno pisaliśmy o wspieraniu fundacji charytatywnych przez wielu artystów ze sceny EDM. Jednak nie tylko producenci przyłączają się do pomagania potrzebującym, również organizatorzy festiwali mają swój wkład w pomoc społeczeństwu.

 Insomniac Events, organizator jednego z większych festiwali na świecie Electric Daisy Festival, kilka dni temu przekazał 75 000 dolarów do trzech różnych organizacji charytatywnych w Las Vegas. To już trzeci rok z rzędu, kiedy Insomniac przyczyna się do lokalnych fundacji.

insomniac-events-wspiera-fundacje-charytatywne

‘Trzy lata temu, kiedy EDC przyjechało do Las Vegas po raz pierwszy, Insomniac Events zobowiązał się do wspierania lokalnych organizacji charytatywnych, które wykonują wspaniałą pracę dla społeczeństwa, a każda z tych trzech fundacji ma wyjątkowy pozytywny wpływ’ – mówi Pasquale Rotella z Insomniac Events.

Insomniac oddaje na fundacje charytatywne dokładnie 1$ od każdej transakcji biletowej oraz 10$ od każdego uczestnika imprezy. Od zaledwie trzech lat Insomniac przekazało już ponad 190 000 dolarów na fundacje lokalne oraz regionalne.

A jakie jest wasze zdanie na temat? Czy w Polsce możliwe jest wspieranie fundacji charytatywnych przez organizatorów festiwali? Czekamy na wasze komentarze.

 Autor:
Karolina Smolarek (CubeStage.pl)

 

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.