DJ Contest - Beach Party Węgorzewo 2018!

известные картины и новости из мира искусства

dj contest beach party wegorzewo 2018 mazury event quiz hazel impreza jeziora

Tak jak wspomnieliśmy w ostatnim njusie odnośnie Beach Party 2018 w Węgorzewie organizatorzy właśnie udostępnili krótki regulamin eliminacji do konkursu o nagrodę DJ CONTEST 2018:

  1. ORGANIZATOREM konkursu jest organizator WSSK Węgorapa i radio internetowe PULSSTACJA.
  2. Przedmiotem konkursu jest wyłonienie do uczestników Konkursu DJ o nagrodę „Grand Prix” Węgorzewo 2018, który odbędzie się w dniu 10.08 2018 r.
    • Organizatorem I etapu konkursu jest radio internetowe PULSSTACJA, które spośród zgłoszonych do rozgłośni DJ do dalszego etapu nominuje do 5 DJ . Termin: 1.02 – 31.05.2018. PULSSTACJA określa zasady szczegółowe zgłaszania się.
    • Organizatorem II etapu jest ORGANIZATOR BEACH PARTY WĘGORZEWO 2018, który na podstawie werdyktu PULSSTACJI zaproszonym DJ zagwarantuje:
      • Zorganizowanie konkursu DJ w ramach imprezy masowej Beach Party Węgorzewo 2018 w dniu 10.08.2018 r.
      • Zabezpieczy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie zgodne z Riderami wykonawców
      • Nocleg w dniu 10/11.08.2018 r. oraz zwrot kosztów podróży zgodnie z przepisami.
      • Występ przed jury w godzinach 16.00 – 17.30 (kolejność występu będzie losowana, długość występu do 15 minut)
      • Nagrody w wysokości: 500, 400, 300 zł netto.
    • Z wykonawcami zakwalifikowanymi do konkursu organizator podpisze stosowne umowy.
  3. Wykonawcy zakwalifikowani do koncertu konkursowego zobowiązują się do:
    • stawiania się w miejscach i terminach ustalonych z ORGANIZATOREM, celem realizacji i przygotowania wykonania zakwalifikowanego do Konkursu utworu.
    • przestrzegania zasad określonych przez ORGANIZATORA oraz dołożenia należytej staranności w wykonaniu utworu.
    • brania udziału we wszystkich wskazanych przez ORGANIZATORA działaniach związanych z przygotowaniem koncertu konkursowego wraz z próbami oraz promocją tego koncertu, w tym również wywiadach radiowych i telewizyjnych, realizacji promocyjnych materiałów telewizyjnych, radiowych i prasowych, uczestniczenia w konferencjach prasowych oraz spotkaniach z publicznością.
  4. Wykonawcy zakwalifikowani do udziału w koncercie konkursowym, udzielają ORGANIZATOROWI zezwolenia na korzystanie z wizerunku, jak również licencji do artystycznych wykonań utworów w telewizji, radiu, prasie i w Internecie, w celu promocji uczestników konkursu oraz programów telewizyjnych.
  5. Uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie przez Organizatorów (administratorów) danych osobowych dla celów organizacji konkursu zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, j. t. z poźn. zm.). Uczestnikom przysługuje prawo wglądu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
  6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia udział w Konkursie.
  7. Set należy wstawić na portal zippyshare, następnie wysłać na maila, ma trwać max 15 min z próbką swojego głosu. Zgłoszenia wysyłamy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.