Summer Sounds pres. CJ STONE & MATYS

Imprezy klubowe
Termin: 26 czerwiec 2021 19:00

Miejsce: Mysłowice  |  Miejscowość: Mysłowice, Polska

Summer Sounds powraca!
Po pierwszej, bardzo udanej edycji, zapamiętaliśmy świetną pogodę, piękne widoki, dobrą organizację, najwykwintniejsze sety i wspaniałą publikę, teraz nadchodzi czas na drugą odsłonę wydarzenia kolektywu Electronic Generation Summer Sounds, gdzie poprzeczka pójdzie kolejny szczebel wyżej!
Line up tym razem otwiera światowa legenda muzyki elektronicznej, będący od ponad 20 lat na topie, niemiecki didżej, producent, twórca niesamowitych tracków i remiksów CJ STONE! To pierwsza zagraniczna gwiazda na evencie EG!
Towarzystwa dotrzyma mu żywa legenda polskiej sceny klubowej, jeden z najbardziej uwielbianych artystów, twórca i założyciel patologicznej rodziny i bijącego rekordy popularności live strema Mainstage - DJ MATYS!
Co ciekawe, panowie wystąpią solo i w secie b2b a smaczku temu nadają ich nowe wspólne produkcje, już nie możemy się doczekać tego występu!
Nie może zabraknąć także trójki stałych rezydentów i współorganizatorów wydarzenia. BLEND, DASU I PABLO jak zawsze prócz swoich odpowiednio przemyślanych setów zaprezentują na koniec kultowy EG b2b! Satysfakcja gwarantowana!
Wszystko to, na rozpoczęcie wakacji, podczas jednej z najkrótszych nocy w roku, oczywiście w doskonałej lokalizacji, na kąpielisku Hubertus Wake & Fun, zlokalizowanym na pograniczu trzech miast Sosnowca, Mysłowic i Katowic. Całość dopełni jeszcze większa ilość nagłośnienia, świateł i techniki co zapewni że poczujecie się jak w prawdziwym wakacyjnym muzycznym raju! Po takiej przerwie obecność jak zawsze obowiązkowa!
Organizatorzy: Hubertus Wake & Fun, Electronic Generation
Nazwa imprezy: SUMMER SOUNDS pres. CJ STONE & MATYS
Miejsce: Hubertus Wake & Fun. Ul. Szabelnia Mysłowice
Data: 26.06.2021
Start godzina: 19:00
Bilety: do 15.06 - 25 zł, 16–25.06 - 30 zł (przedsprzedaż), w dniu wydarzenia (door) - 35 zł.
Muzyka: Past, present, future
(Trance, House, Progressive, Techno, Classic)
Line up:
CJ STONE
Dj MATYS
Dj Blend
Dasu
Pablo
Informacje organizacyjne:
Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów, ponieważ cena czym bliżej wydarzenia będzie się zmieniać. Bilety z przedsprzedaży na wejściu będą wymieniane na numerowane opaski, które będą obowiązywać wszystkich na terenie wydarzenia.
Przed rozpoczęciem imprezy zostanie rozegrany mini turniej w piłkę nożną co będzie miało związek z ME2020, szczegóły tuż przed wydarzeniem.
Na wejściu jak i na barach będzie można płacić kartą i gotówką.
Dojechać można w bardzo łatwy sposób, poniżej przedstawiamy kilka rozwiązań:
Hubertus Wake & Fun ul. Szabelnia 17, 41-400 Mysłowice
* z Mysłowic autobus nr. 219, staje 300m obok!
* z Sosnowca z Centrum linia 55 na Naftową i 8 minut spacerkiem
* z Katowic tramwaj nr. 15 na przystanek Szopienice Chemiczna i 10 min spacerkiem
* Uber (dojazd z centrum Mysłowic czy Sosnowca to koszt kilkunastu złotych), Taxi oraz transport własny.
*Jest też sporych rozmiarów parking.
Kąpielisko po rozpoczęciu wydarzenia będzie wyłączone z użytku, będzie się można przemieszczać po całym terenie, zarówno plaży jak i wyznaczonych miejscach do siedzenia (ok 200 miejsc), będzie dostępna też strefa chillout. Dostępne są także standardowe toalety. Zachęcamy do tego żeby założyć strój letni, wakacyjny i zabrać wygodne obuwie.
Teren wydarzenia jest bardzo duży, dlatego nie powinno być problemu z wpuszczeniem wszystkich zainteresowanych. Wydarzenie odbywać się będzie według wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego z zachowaniem standardów bezpieczeństwa. Prosimy o przestrzeganie regulaminu, noszenie maseczek, korzystanie z punktów dezynfekcji rąk oraz zachowywanie dystansu.
Będą dostępne punkty w których będzie można zakupić napoje chłodzące, energetyki, piwo a także mocniejsze trunki. Dla tych którzy zgłodnieją, będzie możliwość zaopatrzenia się w przekąski typu zapiekanka, nuggets, burger a także kiełbasę, kaszankę czy karkówkę! Nasi partnerzy zadbają także o różnego rodzaju promocję.

 

Addres
Szabelnia
41-400 Mysłowice, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Termin: 26 czerwiec 2021 19:00