PAUL VAN DYK Pacha Poznań I Music Rescues Me Album Tour

Imprezy klubowe
Termin: 19 październik 2019 21:00

Paul Van Dyk to żywa legenda muzyki elektronicznej, producent, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, wielka marka i prywatnie fantastyczny człowiek. Paul Van Dyk to jeden z tych DJ-ów, którzy w znaczący sposób przyczynili się do popularyzacji muzyki elektronicznej. Jego muzyczne korzenie sięgają aż do lat 90. W 2006 roku zyskał miano najlepszego DJ-a na świecie! Paul nie poddał się komercji i nadal produkuje muzykę, która płynie z głębi jego serca. Utwory “For An Angel”, “Nothing But You” czy “Crush”, to klasyki, które znają miliony osób na całym świecie. Krótko mówiąc: DJ legenda oraz jeden z “królów” muzyki Trance.

Przedstawiamy oficjalny Tour albumu "Music Rescues Me"

„Chociaż może to być jego zalążek, ten album nie polega na tym, że muzyka sprowadza jedną osobę z krawędzi. Chodzi o jego zdolność do otwarcia nas, pobudzenia wyobraźni, odblokowania lub przywrócenia wspomnień. Chodzi o jego twardą zdolność do wspierania nas i przeprowadzania nas przez trudniejsze czasy. Dla mnie to wykracza poza zwykłe „inspirujące”. To jest coś innego. Ta muzyka może „odblokować” nas, pozwolić nam na dostęp do emocji i miejsc, do których nasz umysł może nie dotrzeć w inny sposób. Jest to zarówno siła, jak i dar w tym względzie. Ten album jest świętem tej najbardziej tajemniczej, niewyczuwalnej i cudownej natury muzyki. ”- Paul Van Dyk


Gościem specjalnym od Paul Van Dyk - Alex M.O.R.P.H.

Wymaga to silnej sceny tanecznej i elektronicznej - szczególnie jeśli Twoja kariera trwa prawie dwie dekady. Na szczęście niemiecki producent i DJ Alex M.O.R.P.H. trzyma oba te elementy, wraz z duchem czasu, który żywi się jego muzyką. M.O.R.P.H. brzmi fenomenalnie, chwyta publiczność i jest nieustanną refleksją.

Tom Forester

DJ i producent muzyczny aktywny na scenie od 2002 roku, współzałożyciel projektu muzycznego Groovefore oraz oficjalny rezydent klubu Pacha w Poznaniu. Uczestnik wielu festiwali - Sunrise, Global Gathering, Sensation, I Love New Year. Występował na Ibizie, Malcie, Węgrzech, w Niemczech, Czechach, Rosji, Estonii i Litwie oraz w najlepszych polskich klubach. Dzielił scenę z takimi gwiazdami i ikonami muzyki elektronicznej jak Carl Cox, David Guetta, Eric Prydz, Oliver Heldens, Chocolate Puma, Martin Solveig, Cosmic Gate, Fedde Le Grand, Deadmau5, ATB. Jego produkcje i remixy na swoich playlistach miały takie tuzy muzyki elektronicznej jak DJ Tiesto czy Major Lazer. Już 19 października swoim specjalnym 3-godzinnym setem, będzie rozgrzewał publikę przed występem ikony muzyki elektronicznej Paul van Dyk.

------------------------------------

PvD’s social media channels:

FB.com/paulvandyk

Twitter.com/paulvandyk

Instagram.com/paulvandyk

youtube.com/paulvandyk

Snapchat paulvandykREAL

--------------------------------------
I Pula Biletów: https://emenago.com/i/poznanpacha/event/39648
Rezerwacje stolików na wydarzenie dostępne od poniedziałku
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. +48 519 300 260
W klubie obowiązuje selekcja oraz bezwzględny zakaz żucia gumy.
Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z regulaminem klubu

 

 

Terminy


Termin: 19 październik 2019 21:00