We Love Trance Club Edition 032

Imprezy klubowe
Termin: 16 marzec 2019 21:00

Miejsce: Base Club, Poznań  |  Miejscowość: Poznań, Polska

To już 8 lat na klubowej mapie Polski! W tym czasie zorganizowaliśmy dla Was 31 wydarzeń z cyklu We Love Trance Club Edition, na których zagrało łącznie aż 150 gości, wśród nich 8 zagranicznych headlinerów! Niektórzy z artystów występowali wielokrotnie, oprócz tego nasze sceny pojawiały się kilkukrotnie podczas innych znanych wydarzeń z muzyką klubową. 16 marca w poznańskim Base Club świętujemy nasze ósme urodziny, spodziewajcie się wielkiego muzycznego szaleństwa! Wystąpi dla Was aż dwóch zagranicznych headlinerów z najwyższej półki: Darren Porter oraz ReOrder! Do zobaczenia na dwóch parkietach :)

FRESH STAGE
Darren Porter
ReOrder
Alex van ReeVe
Aquatic Simon
Mike van Fabio
Rafuss

CLASSIC STAGE
Blue Silence
DJ Driver
Esiu
Next DJ
Robbie Seed
Sasha Dubrovsky
Dj T-Storm

Gramy z sercem - pomagamy choremu rodzeństwu: Bartkowi i Kubie Przybylskim. Urodzili się w 30-tym tygodniu ciąży z wagą 900g i 1000g wraz z wieloma komplikacjami i obciążeniami. Mimo upływu czasu wciąż walczą z konsekwencjami niedojrzałości takimi jak: zaburzenia psychoruchowe, mowy, emocjonalne, koncentracji czy rozumienia. To główne zaburzenia ale nie jedyne. Wymaga to ogromnej pracy i pieniędzy na odpowiednie leczenie i rehabilitację, które przewyższają możliwości finansowe rodziców. Po raz kolejny liczymy na Wasze wielkie serce.

Weź udział w konkursie djskim i zagraj na imprezie, wyślij zgłoszenie już dzisiaj! Szczegóły na facebookowej stronie wydarzenia.

 

Addres
Mokra 1, Poznań
Poznań, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Termin: 16 marzec 2019 21:00