Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pkopiel/public_html/cubestage.pl/components/com_icagenda/helpers/icmodel.php on line 1963

Immersed: Ten Walls

Imprezy klubowe
Termin: 28 wrzesień 2018 23:30 - 29 wrzesień 2018 08:00

Miejscowość: Smolna 38, Warszawa, Polska

Muzyka niesie za sobą emocje, które pozwalają oczyścić nasze umysły. To dzięki niej zapominamy o codzienności i całkowicie oddajemy się jej dźwiękom i brzmieniom - staramy się chwycić i zatrzymać coś, co jest dla nas ulotne.

Właśnie tym wyróżnia się cykl wydarzeń Immersed in Music – unikalne muzyczne emocje. Do pełnego zanurzenia się w dźwiękach potrzeba jednak odpowiednich warunków i właściwego przewodnika.

Przewodnikiem drugiej edycji będzie Ten Walls - producent i live performer działający na scenie od 2009 roku. Pod tym pseudonimem tworzy i występuje Mario Basanov, czyli wielki talent producencki z Litwy, który kilka lat temu po raz pierwszy zachwycił globalną publiczność hitem pt. „Walking with Elephants”, obecnym w setach największych postaci sceny i rozgłośniach radiowych na całym świecie. Duży rozgłos zdobyły również inne jego produkcje – m.in. „Gotham”, „Reqieum” czy „Italo”, a także materiał z długo wyczekiwanego, debiutanckiego krążka artysty pt. „Queen” m.in. ze świetnym „Age Well”.

Immersed in Music by Desperados

SMOLNA
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Ten Walls
RA: https://www.residentadvisor.net/dj/tenwalls
FB: https://www.facebook.com/TenWalls/

Simon Mattson
RA: https://www.residentadvisor.net/dj/simonmattson
FB: https://www.facebook.com/mattson.simon/

Tika Milano
FB: https://www.facebook.com/TikaMilanoFans/
SC: https://soundcloud.com/tika-milano

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
rules:
no pre-sale
no photo policy
doorman

28.09.2018 | 23:30 | Tix 30/40 | After 5:30 - 20 pln

 

 

Mapa