We Love Trance Club Edition 029

Imprezy klubowe
Termin: 25 sierpień 2018 20:00 - 26 sierpień 2018 04:00

Miejscowość: Fort Colomb, Poznań, Polska

Niezmiennie od kilku lat na koniec sierpnia dziękujemy za to, że jesteście i nas wspieracie. Dziękujemy poprzez darmowe wydarzenie organizowane w samym centrum Poznania – w Forcie Colomb. W tym roku mamy dla Was prawdziwą petardę, a właściwie kilka petard.

Podczas specjalnej klasycznej edycji w Forcie wystąpi dwóch najbardziej znanych polskich producentów muzyki trance ubiegłej dekady, którzy do dziś robią sporo zamieszania na światowym rynku muzycznym: Nitrous Oxide i Tiddey! To wszystko zupełnie za darmo, a na dokładkę wystąpią doskonale znani, lubiani i zaopatrzeni w ogromną ilość klasyków Ronald de Foe i David Biller. Za każdym razem staramy się również zaskoczyć Was nazwiskami, które dotychczas nie pojawiały się u nas. Tym razem będzie to niezwykle utalentowany Mateusz "Mati" Fabiszak, który wystąpi dla w specjalnym live-akcie. Nie możecie tego przegapić! Całość dopełnią występy Rafussa i Aquatic Simona, reprezentujących jak zawsze nasz muzyczny kolektyw.

Podczas imprezy ponownie zagramy dla Was z wielkim sercem i liczymy również na Wasze wielkie serce, bo wspierać będziemy podobnie jak w ubiegłym roku Polę Jaruszewską, a pieniądze zebrane podczas imprezy zostaną przekazane na jej rehabilitację. Więcej informacji o naszej małej bohaterce znajdziecie na stronie www.chromosomszczescia.pl

Do zobaczenia w sobotę 25 sierpnia w poznańskim Forcie Colomb, wstęp bezpłatny!

LINE-UP:
- Nitrous Oxide
- Tiddey
- Ronald de Foe
- David Biller
- Mateusz Fabiszak
[live]
- Rafuss
- Aquatic Simon

 

 

Mapa