Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pkopiel/public_html/cubestage.pl/components/com_icagenda/helpers/icmodel.php on line 1963

Instytut Festival 2020 Music & Art

Polskie eventy
Termin: 19 czerwiec 2020 19:00

Miejsce: Garnizon Modlin  |  Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki, Polska

⚡️Przed nami trzecia edycja Instytut Festival Music & Art⚡️ godziny tańca, nieskończona liczba uśmiechów, uścisków i ogromna dawka miłości i pozytywnej energii. ♥ Unikatowa lokalizacja, którą pokochaliście od pierwszego przekroczenia bram Garnizonu Modlin. Dotychczas gościliśmy ponad 200 artystów wizualnych i muzycznych, którzy dostarczali nam przez ten czas nieziemskich doświadczeń i emocji. Po dwóch edycjach nabieramy jeszcze większego rozpędu i szykujemy dla Was jeszcze więcej niespodzianek podczas Instytut Festival 2020 Music & Art!

19 i 20 czerwca 2020 w Garnizonie Modlin ponownie spotkamy się na scenach Cannon Stage, Rave Stage i New Moon Stage oraz trzech scenach hybrydowych w niepowtarzalnej scenerii. Tak jak w zeszłych latach o zaaranżowanie przestrzeni zadbają najlepsi artyści sztuk wizualnych.
? Podczas nadchodzącej edycji nowością będzie New Moon Stage
znajdująca się na tarasie Garnizonu z hipnotyzującym widokiem na Narew wpadającą do Wisły i panoramę warszawskich wieżowców.

ARTYŚCI | PHASE 1

Amelie Lens (BE)
Abu Zeinah (PL)
Angelo Mike (PL)
Antigone (FR)
Blazej Malinowski live (PL/DE)
Justine Perry (FR/DE)
MaL (PL)
Regal (ES)
SHDW & Obscure Shape live (premiere) (DE)
Under Black Helmet (LT)
VTSS (PL/DE)

?Tak jak podczas ubiegłej edycji festiwalu, każdemu uczestnikowi który zakupi karnet weekendowy dajemy możliwość zakwaterowania na terenie miasteczka festiwalowego w Garnizonie Modlin. Zachęcamy do spędzenia całego weekendu z Instytutową rodziną w murach Garnizonu i skorzystania z szeregu nowych atrakcji, które dla Was przygotujemy. Więcej informacji na temat kwater i pola biwakowego już wkrótce.

?Dbając o komfort i jeszcze lepszą komunikację podczas nadchodzącej edycji Instytut Festival Music & Art zorganizowane zostaną dedykowane dla uczestników festiwalu wahadłowe przejazdy autobusem ze stacji metra Młociny (linia M1 kursująca do godziny 2:50 ze stacji Centrum) do Modlina, realizowane we współpracy z Urzędem Miasta Nowy Dwór Mazowiecki.

?Garnizon Modlin to unikat na skalę światową - najdłuższy budynek w Europie i drugi pod względem długości na świecie. Spektakularna forteca położona jest w samym sercu Polski, u zbiegu dwóch rzek: Wisły i Narwi w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczych piaszczystych plaż skrytych pośród lasów oraz zjawiskowych ruin zabytkowego spichlerza. Garnizon Modlin to także ponad 200 lat burzliwej historii. O tę perłę Napoleona i Cara Mikołaja I walczyli Polacy, Francuzi, Rosjanie oraz Niemcy. Po latach spokoju, w czerwcu 2020 Garnizon przeżyje kolejne oblężenie, tym razem miłośników elektryzujących brzmień.

Lokalizacja: Garnizon Modlin

Instytut Festival Music & Art jest unikalnym festiwalem muzycznym. Chcemy stworzyć wyjątkowe przeżycia, święto wszystkich miłośników muzyki elektronicznej, mozaikę osobowości i doświadczeń. Przy organizacji wydarzeń zawsze stawialiśmy na energię, jaką niesie ze sobą nasza publiczność i bezgraniczną miłość do muzyki. Podczas festiwalu zamierzamy przełożyć te wartości na skalę światową ⚡️⚡️⚡️

? Ceny karnetów weekendowych ?
EARLY BIRDS: 145 zł - WYPRZEDANE!
I PULA: 175 zł - WYPRZEDANE!
II PULA: 215 zł - dostępne do 31.03.2020
III PULA: 240 zł - dostępne do 13.05.2020
IV PULA: 280 zł - dostępne do 18.06.2020
V PULA: 325 zł - dostępne do 19.06.2020

⚫Bilety 1-dniowe⚫
więcej informacji wkrótce

?Bilety dostępne na stronie: https://www.festicket.com/pl/hosted/festivals/instytut-festival/2020/shop/?fbclid=IwAR1D_rtqvYSZjpLjNBDmEs24_BDFDxycQ9LtbS2LTiC5tn6WoSNv166AmjU&page_mode=hosted

Karnety kolekcjonerskie dostępne u promotora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej info:
https://www.facebook.com/technoinstytut
https://www.instagram.com/instytut.techno
https://soundcloud.com/instytuttechno
https://www.youtube.com/instytut

 

Addres
Generała Józefa Bema 200C
05-160 Nowy Dwór Mazowiecki, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Termin: 19 czerwiec 2020 19:00