Darkness Castle

Polskie eventy
Termin: 21 czerwiec 2019 20:30

Miejsce: Amfiteatr Lubasz  |  Miejscowość: Lubasz, Polska

Darkness Castle  - To nowy projekt grupy SUMMER REVOLUTION FESTIVALS, który odbędzie się w historycznym dla Lubasza miejscu, jakim jest Pałac Szułdrzyńskich zlokalizowany w przepięknej scenografii parku, nieopodal jeziora Dużego.
 
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
 
21 czerwca 2019 to data, która z pewnością przejdzie do historii.
 
Po raz PIERWSZY w Lubaskim pałacu odbędzie się Darkness Castle
 
Pomimo, iż organizacja imprezy w tej majestatycznej lokalizacji jest niezwykle skomplikowana dołożymy wszelkich starań, aby kolejny projekt grupy Summer Revolution Festivals był niezwykły. W naszych działaniach kreuje nas jedno – „Miłość do muzyki” Tej nocy możecie spodziewać się połączenia najlepszej muzyki prezentowanej przez znanych Dj w naszym kraju, będzie to wyjątkowe połączenie młodości z rutyną przy wyjątkowej oprawie akustyczno-wizualnej jaki przedstawi nam team Sound&Light. Bramy dawnego Pałacu Szułdrzyńskich otworzą się dla fanów klubowych imprez. Spodziewajcie się ogromnej dawki muzyki w tym historycznym dla Lubasza miejscu.
 
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
MIEJSCE IMPREZY: Lubasz (Woj. Wielkopolskie [PAŁAC] ul. Wiejska 34 (usytuowany jest w pobliskiej lokalizacji centrum Lubasza)
 
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
ZAGRAJĄ:
 
DJ Noiserr
Dj Noiserr - dj, producent, legenda Polskiej sceny muzycznej, wtedy kiedy nikt jeszcze nie wiedział kim jest DJ Noiserr, on grywał na mniejszych imprezach, początkowo na organach a następnie na mixerach, wielu twierdziło, że ma naprawdę duży talent! Kto ze starszych klubowiczów nie pamięta takiego muzycznego sztosu jak "Luvstruck 2002" - w pewnym czasie grany był niemalże w każdym polskim klubie.
 
Dj Salis
Dj Salis to dj młodego pokolenia, którego sety to eksplozja pozytywnej energii. Pierwsze kroki za konsoletą stawiał w roku 2007. Charakteryzuje go styl, gdzie występuje pełno zwrotów akcji, szybkich przejść oraz ciekawostek technicznych. Laureat wielu konkursów djskich, zwycięzca mistrzostw Polski DJ. Dzięki swojej technice oraz dużej aktywności w social mediach z powodzeniem osiąga coraz szersze kręgi na klubowej mapie Polski.
 
 
 
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
 
 ATRAKCJE:
 
• Multimedialny klasycystyczny wystrój Pałacu
• Pokaz pirotechniki scenicznej
• Wyrzutnie CO2
• Oprawa świetlno-wizualna
• Niepowtarzalne wrażenia i wspomnienia
 
 
 Sound & Light
 
*Nagłośnienie&Oświetlenie
 
 
 
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
START: 20:30  (OTWARCIE BRAM: 20:15)
 
KONIEC: 03:30
 
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
BILETY - przedsprzedaż: ( 1 maj 2019r. )
 
 
I Pula - 30 PLN (1 maj 2019-20 czerwca 2019)
 
II Pula - 30 PLN (W DNIU IMPREZY)
 
Liczba biletów ograniczona !

 

Addres
Kościelna 4
64-720 Lubasz, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Termin: 21 czerwiec 2019 20:30