Summer Revolution IV

Polskie eventy
Termin: 14 sierpień 2019 20:15

Miejsce: Summer Revolution Festivals Kościelna 4, 64-720 Lubasz k. Czarnkowa Lubasz  |  Miejscowość: Lubasz, Polska

Summer Revolution IV - To kontynuacja klubowego pleneru z masą atrakcji, który zagościł w Lubaskim amfiteatrze przy malowniczym jeziorze Dużym. Miejsce doskonale znane nie tylko klubowiczom z północnej Wielkopolski, ale również z dalszych rejonów kraju. Jezioro Duże, plaża, pole campingowe, restauracje, atrakcje wodne to idealne miejsce do relaksu, a wśród tego szczególnego miejsca NAJWIĘKSZA DAWKA KLUBOWYCH BRZMIEŃ serwowana przez GWIAZDY POLSKIEJ SCENY MUZYCZNEJ. Specjalnie dla was zagra 9 Dj-ów, więc znajdziecie coś dla siebie.

Na naszej scenie wystąpili już tacy artyści jak: Fafaq, Skytech, Dj KC, Dj Gregory, DNF, Diabllo aka Coorby, Dj Quiz, Dj Insane, Dj Matys, AK9 oraz wielu innych.
To wszystko za sprawą SUMMER REVOLUTION FESTIVALS

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

OFFICIAL AFTERMOVIE 2018: https://www.youtube.com/watch?v=Ln4IjTdUTtQ

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▶▶▶ 14 SIERPNIA 2019 to data, którą z pewnością zapamiętamy na długo.
Czwarta odsłona „LETNIEJ REWOLUCJI”, która swoje inspiracje pobiera z największych festiwali muzycznych w Polsce.
Tej nocy spodziewajcie się muzycznego „trzęsienia” ziemi, w której swoje możliwości zaprezentuje Wam śmietanka NAJPOPULARNIEJSZYCH DJ w naszym kraju oraz GWIAZDA EUROPEJSKIEGO FORMATU.
Summer Revolution IV to kontynuacja największego projektu muzycznego, który mamy okazję realizować.

⭐ DJ WAJS

Jest jednym z najpopularniejszych rezydentów na polskiej scenie klubowej – jeśli ktokolwiek o nim nie słyszał, to z pewnością jeszcze usłyszy. Z konsoletą, słuchawkami i muzyką nie rozstaje się ani na chwilę, a w rodzinnym Lesznie uznawany jest za bohatera, który co prawda nie ukrywa się pod peleryną, ale każdej weekendowej nocy ratuje mieszkańców przed klubową nudą.

DJ Wajs nigdy nie stoi w miejscu, ciągle wyszukując nowości, które zaskakują nawet najstarszych górali.

⭐ DJ N.O.

Od najmłodszych lat wielbiciel muzyki klubowej. Zaczynał już w szkole podstawowej poprzez gimnazjum jako "DJ" na szkolnych dyskotekach oraz radiowęźle, aż do czasów liceum, gdy po raz pierwszy zaczął stawiać kroki w Pilskich klubach takich jak Młyn i Browar, gdzie szlifował swoje umiejętności oraz organizował imprezy specjalne (16+) dla młodszych klubowiczów, które cieszyły się ogromną popularnością wśród Pilan i w okolicznych miejscowościach. Od zawsze jego największym marzeniem było grać w najlepszych klubach w Polsce.Tak więc stale rozwija się w tym kierunku i stawia sobie coraz większe wyzwania. Obecnie jest rezydentem w sieci klubów ProtectorPrestige - Biała Jego osobowość, ambicja oraz wyjątkowy styl pozwala nam również usłyszeć jego sety w klubach takich jak Seven Heaven Legnica, oraz ProtectorPrestige - Wola Krzysztoporska, gdzie miał możliwość grania u boku wielu gwiazd klubowej sceny muzycznej. Pojawiając się także w wielu innych miejscowościach na muzycznej mapie Polski, wyciąga wszystko co najlepsze z siebie, potrafiąc poderwać tysiące ludzi w rytmie najlepszych światowych brzmień.


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Nieopodal możliwość zakwaterowania (pole namiotowe, domki letniskowe, hotele, ogródki gastronomiczne, boiska wielofunkcyjne (ORLIK 2012) boisko do siatkówki plażowej, Streat Workout.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Na terenie imprezy będzie dostępna strefa gastronomiczna, w której będziecie mieć możliwość zakupiu ciepłych przekąsek oraz zimne piwko i napoje energetyczne. Ponadto planujemy przygotować dla Was strefę Chill Out z leżakami. Na terenie Summer Revolution Festivals będzie również możliwość zakupu różnego typu masek, pałeczek LED i innych gadżetów.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

❎ MIEJSCE IMPREZY: LUBASZ (Woj. Wielkopolskie [AMFITEATR] (usytuowany jest w malowniczej scenerii nad Jeziorem Dużym)

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▶▶▶ ATRAKCJE:
• Multimedialna scena
• Klimatyczny amfiteatr
• Pokaz pirotechniki scenicznej
• Wyrzutnie CO2
• Oprawa świetlno-wizualna
• Laser show
• Niepowtarzalne wrażenia i wspomnienia
• Aftermovie z imprezy

✔ Visual Sensation Laser Shows & Technologies Jarosław Nadolny
*Laser show, buchające ognie, CO2
https://www.facebook.com/visualsensation
http://www.visualsensation.pl

✔ Led Star - TELEBIMY
*Multimedialna scena
https://www.facebook.com/ledstar.telebimy
http://www.led-star.pl

✔ Sound & Light
*Nagłośnienie&Oświetlenie
http://www.djsl.pl
https://www.facebook.com/ProfesionalnaOprawaMuzycznaImprez

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

⭕ START: 20:30 (OTWARCIE BRAM:20:15)
❎ KONIEC: 04:45

 

Addres
Kościelna 4
64-720 Lubasz, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Termin: 14 sierpień 2019 20:15