Tranceformations 2019

Polskie eventy
Termin: 2 marzec 2019 19:00

Miejsce: Arena Toruń ul. Bema 73-89, 87-100 Toruń  |  Miejscowość: Toruń, Polska

 

Gdy w 2016 roku Tranceformations debiutowało na polskim rynku, nikt z nas nie przypuszczał jak szybko i prężnie rozwinie się ten projekt.

W chwili obecnej Tranceformations bez wątpienia jest największą polską trance'ową marką, o której mówi się w wielu krajach Europy.
4 edycja Tranceformations będzie wyjątkowa z wielu względów. Największą tajemnicą do tej pory była lokalizacja, ponieważ po raz pierwszy event przeniesie się z popularnej stulatki do nowego dla tego eventu obiektu.
Poszukiwania odpowiedniej hali trwały bardzo długo, a po wielu rozmowach i wizjach lokalnych podjęliśmy decyzję o przenosinach do toruńskiej hali Arena.
Podobnie jak w zeszłym roku do dyspozycji będziecie mieli dwie sceny, Main oraz Classics.
Wierzymy, że wybór hali spotka się z Waszą aprobatą, bo jak wiecie nie od dziś, Wasza satysfakcja to najlepsze wynagrodzenie za pracę, jaką wkładamy w organizację każdego eventu. Liczymy na to, że zaufacie nam kolejny raz a my odwdzięczymy się niesamowitym show, jakim niewątpliwie będzie Tranceformations 2019.

Sprzedaż biletów wystartuje 29 listopada, o szczegółach będziemy Was informowali na bieżąco!
Na chwilę obecną możemy zdradzić, iż lineup zostanie domknięty lada chwila. Na scenie pojawią się m.in. 3 najczęściej wymieniane przez Was nazwiska! Jak myślicie, o kim mowa?

BILETY: wlotki.pl

Main stage:
Neelix

Arkham Knights
Blue Silence
Chris Schweizer
Jordan Suckley
The Thrillseekers
RAM Official
onTune
4 Strings & Carlo Resoort
DJ ALEX
Johan Gielen
Kai Tracid

 

Addres
Generała Józefa Bema 73-89
87-100 Toruń, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Termin: 2 marzec 2019 19:00