Air Festival 2018

Zagraniczne eventy
Termin: 27 lipiec 2018 16:00 - 28 lipiec 2018 23:00

Miejscowość: Festivalpark 503 41 Hradec Králové, Czechy

Dwa dni najlepszych DJ-setów w rytmach house i trance

Międzynarodowy festiwal muzyki elektronicznej AIR to gruba impreza do białego rana i niezapomniane muzyczne wrażenia - zaledwie 50 km od granicy polsko-czeskiej! 27-28 lipca 2018 klubowe brzmienia zamienią teren Festivalparku w czeskim Hradec Králové w wielką imprezę taneczną spod znaku EDM!

Na festiwalowych deskach pojawią się w tym roku między innymi:
- Carnage
- Pegboard Nerds
- Brohug
- Maddix
- Mr. Black
CDN...

AIR Festival to międzynarodowy festiwal muzyki elektronicznej, odbywający się od 2014 roku w czeskim Hradec Králové na malowniczym terenie dawnego lotniska wojskowego (dziś: Festivalpark). AIR jest kontynuacją niezwykle pozytywnie odebranego w 2013 roku The SUN Festival. Wówczas scena festiwalowa gościła takie gwiazdy muzyki elektronicznej, jak Fedde Le Grand, DJ Rush czy Northern Lite. Podczas kolejnych edycji wystąpili m.in. Martin Garrix, Don Diablo, KSHMR, Timmy Trummpet, Swanky Tunes czy Quintino.

Imprezowe maratony z gigantami elektronicznej sceny, mnóstwo atrakcji i możliwości relaksu – to tylko skrót niezapomnianych wrażeń, które czekają nas w weekend 27-28 lipca 2018 w czeskim Hradec Králové!

Bilety dostępne są w polskiej przedsprzedaży w wersji elektronicznej do samodzielnego wydruku na www.joyStore.pl/air-festival

 

 

Mapa