Euforia Festival 2018

Polskie eventy
Termin: 7 lipiec 2018 19:00 - 8 lipiec 2018 06:00

Miejscowość: Plaża, Boszkowo-Letniskowo, Polska

Euforia Festival to jeden z najstarszych polskich festiwal, który corocznie zyskuje nowych zwolenników.

Dla tysięcy klubowiczów jest to obowiązkowa data w kalendarzu letnich eventów i kolejny Euforyczny weekend nad przepięknym jeziorem!

Podczas edycji '17 ogłosiliśmy historyczny sold out! Na tegoroczną edycję postawiliśmy sobie jasny cel - ogłosić wyprzedanie imprezy na długo przed imprezą. Czy to się uda? Mamy nadzieję, że tak, a pomoże nam w tym wspaniały lineup!

Jest nim nie wątpliwie reprezentacja wytwórni Anjunabeats, która przez wielu z nas jest uznawana za prawdziwą kuźnię największych talentów muzyki Trance. Wspierać ich będzie jedno z najbardziej gorących nazwisk sceny psy-trance, oraz mocny skład polskich artystów/rezydentów Euforia Festival.

Wspaniała muzyka serwowana przez naszych Artystów to idealne dopełnienie malowniczego i urokliwego miejsca, jakim jest niewątpliwie plaża przy jeziorze Dominickim w Boszkowie.
Piękne jezioro, plaża, słońce, euforia odczuwalna w powietrzu, tysiące uśmiechniętych twarzy, a w uszach mnóstwo cudownych dźwięków - my już to czujemy, a Wy?

Nie może Was z nami zabraknąć w ten wyjątkowy weekend, muzyczny weekend w Boszkowie!!

"Spełniajcie marzenia, to marzenia trzymają nas przy życiu"

Jak wyjątkowi i ważni dla sceny EDM są to artyści nikomu nie trzeba tłumaczyć. Swoją muzyką kruszą najbardziej zlodowaciałe serca i zmuszają do łez najtwardszych drani.
Nie ma dla nich lepszego miejsca w Polsce niż plaża w Boszkowie, a już 7 lipca przekonacie się o słuszności tej tezy!
Panie i Panowie, długo wyczekiwani - Above & Beyond.

Doskonale pamiętamy ich set z drugiej edycji Back & Forth. Tym razem zawitają do nas między innymi z nowym materiałem z kapitalnego albumu "The Only Road".
Ich dorobek można by długo wymieniać, a wśród fanów EDM próżno szukać kogoś, kto nie słyszał o Andain - Beautiful Things.
Panie i Panowie - Gabriel & Dresden!

Nigdy nie miał problemu z pokonywaniem granic i przełamywaniem stereotypów. Jest artystą wszechstronnym, a jego sety potrafią składać się z kilku gatunków muzycznych.
Będzie to jego debiut w naszym kraju i już nie możemy doczekać się tego energetycznego seta.
Panie i Panowie - Seven Lions!

Mamy do czynienia z jednym z najbardziej utalentowanych producentów trance jakich Polska matka ziemia widziała.
Praktycznie od początku istnienia Anjunabeats jedna z czołowych postaci tego labela, a już w lipcu powróci na event spod znaku Euforia Festivals, bowiem doskonale pamiętamy jego występ z Poznańskiej Areny.
Panie i Panowie - Nitrous Oxide / N2O!

Czasami chcąc określić styl muzyki, używamy do tego nazwiska artysty. Neelix bez wątpienia zyskał ten status. Ilekroć ludzie mówią o tzw. Neelix Sound, mają na myśli dynamiczne klubowe brzmienia, które inspirują całe pokolenia producentów. Grywał już na największych festiwalach globu tak jak Tomorrowland, Nature One, Boom, Dream State czy Electric Daisy Carnival, a już w lipcu zadebiutuje w naszym kraju. To kolejna odpowiedź na Wasze głosy i marzenia, których spełnianie przynosi nam ogromną radość. Panie i Panowie - Neelix!

Na rynku muzycznym od ponad 20 lat, koneser dobrego brzmienia bez względu na gatunek.
Perfekcyjną techniką mixowania każdorazowo porywa słuchaczy do swojego świata - świata muzyki.
Panie i Panowie - DJ ALEX!

Współorganizator i współwłaściciel Euforia Festivals. Za konsoletą od ponad 15 lat. W ostatnim czasie eksperymentuje w produkcji. Miłośnik wszelkich odmian muzyki elektronicznej, fanatyk Trance'owych brzmień.
Panie i Panowie - onTune!

Pasjonat upliftowych dźwięków, wzniosłych wokali i energetycznych melodii, który w swoich setach zaraża Was swoją energia i miłością do muzyki.
Od ponad 10 lat na rynku eventowym, a od kilkunastu miesięcy nierozerwalnie kojarzony z Euforia Festivals! Panie i Panowie - Blue Silence!

Od początku związany z Euforia Festivals. Wszechstronny, odnajdujący się w wielu gatunkach, ostatnio mocno zafascynowany Psy Trance. W Boszkowie zafunduje Wam ostrą rozgrzewkę!
Panie i Panowie - Kros!

Pełny line-up:

▫️ Above & Beyond
▫️ Gabriel & Dresden
▫️ Neelix
▫️ Seven Lions
▫️ Nitrous Oxide / N2O
▫️ DJ ALEX
▫️ onTune
▫️ Blue Silence
▫️ Kros

Bilety dostępne od niedzieli 18 lutego na Wlotki.pl!. Bilety już od 79 zł!

Obecnie znajduje się 5 pula w kwocie 129zł za bilet! Zapraszamy!

W tym roku wychodzimy do Was z kolejną nowinką, a mowa tutaj o kolekcjonerskich wersjach biletów w formie plastikowej karty, obrandowanej motywem przewodnim tegorocznej edycji Euforia Festival. Wraz z smyczką tworzą nietuzinkową pamiątkę z wizyty na naszym festiwalu!

Dopłata do wersji kolekcjonerskiej biletu to tylko 15 zł + 8 zł (koszty wysyłki).

 

 

Mapa