Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pkopiel/public_html/cubestage.pl/components/com_icagenda/helpers/icmodel.php on line 1963

Smolna: Guy Gerber & Kasper Bjørke

Imprezy klubowe
Termin: 8 wrzesień 2017 23:00 - 9 wrzesień 2017 08:00

Miejsce: Smolna 38, 00-375 Warszawa

Guy Gerber - niekwestionowany lider izraelskiej sceny elektronicznej, DJ i producent, który z sukcesami prowadzi wytwórnie muzyczną RUMORS. To on odpowiada za komercyjne sukcesy takich postaci jak Chaim, Clarian, Acid Mondays czy Deniz Kurtel, a także stał się ambasadorem izraelskiej sceny muzycznej na słonecznej Ibizie, gdzie rezydentuje w tamtejszym Destino Ibiza. Jego hipnotyczne i melodyjne produkcje stały się znakiem rozpoznawczym, a przesiąknięte 'groovem' sety porywają do tańca nawet najbardziej opornych klubowiczów.

Kasper Bjørke - duński producenti i multiinstrumentalista, który na nowo odczarował takie gatunki jak disco, nu-disco czy house w jego klasycznym ujęciu. Na muzycznej scenie aktywny od 2001 roku i przez ten czas zdążył nagrać 6 studyjnych albumów, dziesiątki EPek i maxisingli, a także na warsztat jego produkcje brali tak uznani elektroniczni produceni jak: Michael Mayer, Sascha Funke, GusGus, a także on sam wykonał niezliczoną ilość pięknych reworków.

Smolna:

Guy Gerber
Angelo Mike
Sincz

Patio:
Kasper Bjørke
MANOID LIVE
Mr. Lex
Pitti Schmitti

--------------------
08.09.2017 | Tix: 40/50 | Start: 23:00 | After 5:30-20pln

 

 

Na czasie

Above & Beyond feat. Richard Bedford - Northern Soul

Klasyk

Fritz & Paul Kalkbrenner - Sky and Sand (Original Mix)

After Movie

Electronic Family 2017 Official Aftermovie