Christina Novelli - Through My Eyes (The Acoustic Sessions, Vol. 1) PREMIERA: 14.02.2020

известные картины и новости из мира искусства

Świat usłyszał o niej dzięki przebojowi Garetha Emery „Concrete Angel”, który dziś ma już ponad 50 milionów wyświetleń na YouTube. Od tamtej pory współpracowała m.in. z takimi gwiazdami sceny klubowej jak Richard Durand, Dash Berlin, Orjan Nilsen, Markus Schulz czy Andrew Rayel. Jej debiutancki album to nowe utwory oraz największe klubowe klasyki w nowych, akustycznych aranżacjach.

 

 

Myślicie, że dobrze znacie Christinę Novelli? Cóż, wielu fanów klubowych brzmień z pewnością tak właśnie uważa, jednak to wydawnictwo może zupełnie odmienić ich dotychczasowy punkt widzenia. Tutaj nie znajdziecie żadnego „featuring”, „with” czy „&”, a tylko i wyłącznie solowe aranżacje, w wykonaniu tej utalentowanej i niezwykle popularnej obecnie, brytyjskiej artystki. Niezależnie od tego, czy mówimy o tak lubianych, tanecznych przebojach z ostatnich miesięcy, autorskich singlach wokalistki czy ponadczasowych wręcz klasykach, każdy z nich rozebrano na czynniki pierwsze, serwując piękne akustyczne wersje, dzięki którym jeszcze bardziej poznamy głos i zmysł muzyczny Christiny.

 

 

Po odłączeniu syntezatorów, wyciszeniu basu oraz wyłączeniu urządzeń studyjnych rozpoczyna się proces kładący nacisk na emocje i życiowe doświadczenia. Nagrany w słynnych Abbey Road Studios, klimatyczny album pt. „Through My Eyes” jest pierwszą i zarazem niezwykle osobistą opowieścią wokalistki. To 12 cudownych kompozycji, z nowymi interpretacjami hitów „Concrete Angel”, „The Air I Breathe” oraz „Save You” na czele.

 

 

Tracklista:

01. The Air I Breathe

02. The Love You Give

03. Beautiful Life

04. Be Without You

05. Lighting Fires

06. Symphony Of Stars

07. Save You

08. Concrete Angel

09. Numb

10. Black Hole

11. It’ll End In Tears

12. I’m Ok

 

 

TELEDYSKI:

 

  

 

JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.