Orjan Nilsen - The Devil Is In The Detail PREMIERA: 31.01.2020

известные картины и новости из мира искусства

Urodził się 14 czerwca 1982 roku w mieście Kirkenes. Karierę rozpoczął mając 22 lata i od tamtej pory w jego dyskografii pojawiło się wiele ponadczasowych singli i remiksów. Orjan Nilsen jest jednym z tych przedstawicieli sceny klubowej, którzy nie tolerują powtarzających się schematów. Uwielbia eksperymentować, czego dowodem jest najnowszy studyjny album Norwega zatytułowany „The Devil Is In The Detail”.

 

 

Orjan Nilsen to jeden z najbardziej znanych i cenionych reprezentantów skandynawskiej sceny klubowej. Zasłynął z takich produkcji jak „La Guitarra”, „Arctic Globe” czy „Amsterdam”, które otrzymały ogromne wsparcie Armina Van Buurena i innych czołowych DJ’ów. Na swoim koncie ma trzy autorskie albumy, wiele wspaniałych remiksów i występy na największych światowych festiwalach.

 

W ostatnich tygodniach nakładem jego labela In My Opinion, ukazały się ciekawe single, zwiastujące premierę nowego studyjnego materiału od tego utalentowanego Norwega. Otwiera go tytułowa kompozycja pt. „The Devil Is In The Detail”, nagrana w stylu future house. Na płycie usłyszymy również eksperymenty ze zmianami tempa i fuzje różnych odmian muzyki elektronicznej jak w utworach „Alone”, „Ghost Ship” i „Reminiscence”, jednak z zachowaniem charakterystycznego stylu artysty. To 14-ścieżkowa podróż przez słodkie melodie, mocne linie basu oraz rewelacyjne wokale, jakie potrafi wyprodukować tylko Orjan Nilsen.

 

 

Wydawnictwo, które jest nie tylko bardzo ciekawym, ale i najbardziej przełomowym dziełem w jego karierze.

 

 

Tracklista:

01. The Devil Is In The Detail

02. Kiara

03. Ghost Ship (with Damon Sharpe)

04. Chasing For The Sun

05. Alone

06. Midnight Shine

07. Don't Need To Know Your Name

08. Up & Up

09. The Chosen One

10. Reminiscence

11. 1 Like You (with Fingerling)

12. Samhain

13. Once There Were Raves

 

14. Phantom Heart (feat. Allé & Damon Sharpe)

 

TRAILER:

 

 

 JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.