Ben Gold - Sound Advice (Chapter One & Two) PREMIERA: 17.01.2020,

известные картины и новости из мира искусства

Tak naprawdę nazywa się Benjamin Graham Lawton. Urodził się w Wielkiej Brytanii, ale na stałe zamieszkał w Amsterdamie. Jest synem znanego DJ’a i producenta Grahama Golda. Obecnie Ben Gold to jedno z najgorętszych nazwisk na scenie klubowej młodego pokolenia. Specjalna, fizyczna edycja jego debiutanckiego albumu „Sound Advice”, ukazała się właśnie na terytorium Polski, Czech, Węgier oraz Słowacji.

 

 

Po kilku udanych latach pełnych znakomitych kompozycji oraz melodyjnych arcydzieł gwiazda muzyki trance Ben Gold jest gotów, by zaprezentować długo oczekiwany, debiutancki krążek. Materiał zatytułowany „Sound Advice” to solidna kolekcja nowych, nigdzie niepublikowanych utworów oraz singli prosto z klubowych list przebojów. Ten Brytyjski DJ i producent wyraźnie dopracował swoje brzmienie, oferując wspaniały zestaw energetycznych dźwięków, pięknych melodii oraz interesujących kolaboracji, m.in. z takimi artystami jak Audrey Gallagher, Richard Durand, Ruben De Ronde, Allen Watts, Omnia, After Midnight czy Sheridan Grout.

 

Niemal na całym świecie album ukazał się wyłącznie cyfrowo w dwóch częściach. Wersja fizyczna została przygotowana specjalnie na rynki Europy Wschodniej i zawiera wszystkie produkcje na jednej płycie. Wśród 15 utworów wchodzących w skład tego wydawnictwa, znalazły się takie hity jak „There Will Be Angels”, „The City Sleeps Tonight” i „Come Home”, a także znane z setów Bena „Strike As One” oraz „Sapphire (Recut)”.

 

 

Dwa w jednym, czyli „Sound Advice” w pełnej krasie!

 

 

Tracklista:

01. There Will Be Angels (with Audrey Gallagher)

02. Stay (with Sivan)

03. Two (with Ruben De Ronde & Rodg)

04. The Conquest (with Omnia)

05. New Republic

06. Strike As One (with Allen Watts)

07. There Will Be Angels (with Audrey Gallagher) (Acoustic Version)

08. The City Sleeps Tonight

09. Come Home (with HVNNAH)

10. Why You El? (with Rb Naylr)

11. Sapphire (Recut)

12. Ghost (with Ruben De Ronde & Louise Rademakers)

13. Take Me To Heaven (with Sheridan Grout, Fahjah & Julia Ross)

14. Step Inside (with After Midnight)

15. A Thousand Times (with Richard Durand)

 

 

JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.