Aly & Fila - It’s All About The Melody PREMIERA: 29.11.2019

известные картины и новости из мира искусства

W 2003 roku pod wpływem inspiracji zaczerpniętych od takich artystów jak Paul Van Dyk, The Thrillseekers oraz Chicane, zdecydowali się założyć wspólny projekt i produkować muzykę elektroniczną. Było to odważne posunięcie, bo w tamtych czasach Czarny Ląd był dla sceny klubowej niczym odległy układ. Dziś są w absolutnej światowej czołówce i właśnie wydają swój kolejny, znakomity album.

 

 

Minęły dwa lata od czasu, kiedy faraonowie muzyki trance wydali swój ostatni album zatytułowany „Beyond The Lights”. W tym czasie duet z Kairu ciężko pracował w studio, tworząc rewelacyjne 15 utworów, składających się na piąty autorski krążek pt. „It’s All About The Melody”. Ich wizja i koncepcja tego projektu jest tak prosta, jak sugeruje sam tytuł. Chcieli nagrać oraz zmiksować energetyczne, pełne emocji taneczne dźwięki, które koncentrują się na melodii i muzykalności.

 

 

Wydawnictwo zawiera znane z klubów i festiwali single Aly & Fila, takie jak „Gravity” z Deirdre McLaughlin czy „Breathe” z udziałem Chrisa Jonesa, ale usłyszycie na nim również rewelacyjne produkcje instrumentalne, takie jak „Te Espero Aqui” czy zamykającą ten materiał kompozycję „Finally”. Nowa płyta nie stroni też od kolaboracji, ponieważ panowie połączyli siły z jednymi z najbardziej szanowanych artystów w branży. Od Jamesa Dymonda przy nagraniu „Wasteland”, przez niemiecki duet Kyau & Albert w utworze „Come Home”, aż po amerykańską artystkę JES w piosence „I Won't Let You Fall”. Do tego hymn FSOE 600 i wiele innych muzycznych atrakcji.

 

 

Tracklista:

01. It's All About The Melody

02. Sands Of Time (FSOE 600 Anthem)

03. Gravity (with Deirdre McLaughlin)

04. Plucked

05. The Walk

06. Remember When

07. Mesca Beach

08. Te Espero Aqui

09. Come Home (with Kyau & Albert)

10. I Won't Let You Fall (with JES) (Uplifting Mix)

11. So Protected (with Sue McLaren)

12. Moonlit (vs. The Noble Six)

13. Wasteland (with James Dymond)

14. Breathe (with Chris Jones)

 

15. Finally

 

JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.