Solarstone - …-- PREMIERA: 22.11.2019

известные картины и новости из мира искусства

Solarstone to nie tylko legenda muzyki trance, ale też jeden z najbardziej płodnych producentów elektronicznych brzmień. Jego nowy autorski materiał, który podzielony został na trzy części, nie jest dziełem przypadku. To od początku do końca przemyślana koncepcja oraz efekt wielu znakomitych nagrań, jakie udało mu się stworzyć w ciągu kilku ostatnich lat.

 

 

W 2017 roku ukazał się album „.----”, na którym mogliśmy usłyszeć takie utwory jak „A State Of Mind” oraz „I Found You”. 12 miesięcy później, światło dzienne ujrzało wydawnictwo „..---”, zawierające produkcje „Thank You” i „I Want You Here”. Rok 2019 zamyka tą piękną muzyczną podróż materiałem zatytułowanym „…--”. Oprócz znanych już singli „Landmark” oraz „Sky”, na longplayu znajdziemy też kompozycje z udziałem Roberta Nicksona, Orkideii, Julie Scott, Betsie Larkin, Future Disciple czy Activii.

 

 

Richard Mowatt, legendarny DJ, producent i multiinstrumentalista, założyciel labela Pure Trance oraz radiowego show pod tym samym szyldem pokazuje, na czym polega magia tej odmiany elektronicznych brzmień. 10 utworów wchodzących w skład albumu to cudowne, klimatyczne, muzyczne arcydzieła. Osoby posiadające wszystkie trzy odsłony, będą mogły teraz odczytać specjalne przesłanie od artysty, zakodowane w formie alfabetu Morse’a i zrozumieć koncept tego całego, unikalnego projektu.

 

 

Tracklista:

01. Voyager II (with Robert Nickson)

02. Slowmotion V (with Orkidea)

03. Rainbow King (with Julie Scott)

04. Sky

05. Landmark (with Lostly)

06. Endeavour

07. Monkey Mia (with Future Disciple)

08. Spirit (with Activa)

09. Indestructible (with Betsie Larkin)

 

10. Father (with Gai Barone)

 

JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

 

POLECAMY RÓWNIEŻ: