Giuseppe Ottaviani - Evolver PREMIERA: 26.07.2019

известные картины и новости из мира искусства

Przez fanów nazywany włoskim maestro muzyki trance, z kolei koledzy po fachu cenią jego dotychczasowe osiągnięcia i ogromne umiejętności. Giuseppe Ottaviani to nie tylko znakomity twórca elektronicznych brzmień, to także jeden z niewielu artystów reprezentujących scenę klubową, którzy na koncertach grają swoją muzykę na żywo. Album „Evolver” jest prawdziwą ewolucją twórczości tego genialnego muzyka.

 

 

Aby zrozumieć wartość twórczą włoskiego DJ’a i producenta Giuseppe Ottavianiego, trzeba po prostu empirycznie doświadczyć tego, czym się zajmuje. Jego muzyka jest efektem interakcji z publicznością. Pewnej harmonii, która powstaje podczas setów i występów na żywo w ramach niesamowitego show Live 2.0. Dzięki temu artysta doskonale wie, jak ludzie reagują na dźwięki oraz przy jakich brzmieniach bawią się najlepiej.

 

Sam proces tworzenia materiału „Evolver” był na swój sposób oryginalny. Fani mieli unikalną możliwość łączyć się ze studiem Giuseppe i brać udział w sesjach nagraniowych online. Rezultatem jest 17 rewelacyjnych kompozycji, będących kwintesencją prawdziwego klubowego grania. Usłyszymy tu znane utwory „Tranceland”, „8K”, „Colours” i „Panama” oraz zupełnie nowe, nigdzie wcześniej niepublikowane produkcje, które w większości powstawały w trasie, w różnych zakątkach świata.

 

Mistrz trance’owych brzmień z Rzymu prezentuje swój czwarty studyjny album, który jednak różni się od jego wcześniejszych płyt. Nie doświadczymy tu wokali czy subtelnych melodii, a tylko i wyłącznie pulsującą energię.

 

 

 

Tracklista:

01. Time Shift

02. Belasco

03. Another Day In L.A.

04. Empty World

05. Ciudad De México

06. Soundbar

07. Alto

08. Raven

09. Tranceland

10. 8K

11. Colours

12. Have A Nice Trip

13. Follow The White Rabbit

14. Pluto4

15. Operator

16. Panama

17. Sand Castle

 

TRAILERS:

 

  
  

 

JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.