Armin Van Buuren pres. Gaia - Moons Of Jupiter PREMIERA: 28.06.2019

известные картины и новости из мира искусства

Fani klubowych brzmień doskonale wiedzą, kto stoi za tym kultowym już projektem. Jednak „Moons Of Jupiter” to kompletna zmiana kierunku. Zamiast energetycznych trance’owych produkcji, Armin Van Buuren i Benno De Goeij postanowili pójść w bardziej ambitne klimaty. Mroczna, pełna zaskakujących momentów elektronika, która z pewnością zaciekawi nie tylko wielbicieli tanecznego grania.

 

 

Album, na który fani Armina Van Buurena czekali niemal dwie dekady. Debiutancką produkcją projektu Gaia, był wydany w 2000 roku utwór „4 Elements”. Potem słynny Holender skupił się na kontynuowaniu kariery pod swoim nazwiskiem, by 9 lat później powrócić z mega hitem pt. „Tuvan”. Reaktywacja okazała się strzałem w dziesiątkę, a ekskluzywne single Gaia ukazywały się m.in. na kultowych kompilacjach z serii „A State Of Trance”.

 

Dziś oprócz Armina, w projekt zaangażowany jest jeszcze jego wieloletni przyjaciel i współproducent Benno De Goeij. Razem odziani w czarne szaty z kapturami tworzą niesamowite muzyczne spektakle, podczas których dominuje wyłącznie surowa, ambitna elektronika. Nie usłyszycie tu ani słodkich wokali, ani też popularnych brzmień prosto ze stacji radiowych. Wydawnictwo „Moons Of Jupiter” to zestaw 21 unikalnych kompozycji zabierających słuchaczy w niezwykłą podróż po kosmicznej otchłani. Bezsprzecznym atutem tego materiału jest mieszanka wspaniałych dźwięków oraz wbijający w fotel klimat.

 

Armin oraz Benno zapraszają Was na muzyczną wycieczkę po księżycach Jupitera!

 

 

Tracklista:

01. Metis

02. Adrastea

03. Amalthea

04. Thebe

05. Themisto

06. Leda

07. Himalia

08. Jupiter LXXI (S/2018J1)

09. Jupiter LXV (S/2017J4)

10. Lysithea (Sine Square Noise)

11. Elara

12. Dia (Computer Electronic)

13. Carpo

14. Io

15. Europa

16. Ganymede

17. Callisto

18. Euporie

19. - (Lost) (S/2003J12) (Moons Of Jupiter)

20. Valetudo

21. Jupiter LX (S/2003J3)

 

TRAILER:

 

 

JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.