Rodg - Fate PREMIERA: 14.06.2019

известные картины и новости из мира искусства

Na co dzień zajmuje ważne stanowisko w wytwórni Armina Van Buurena, wyszukując nowe talenty, które mogłyby zasilić szeregi Armada Music. W wolnym czasie występuje w klubach i na festiwalach oraz pracuje w studio, tworząc swoje klimatyczne, głębokie utwory. Nowy studyjny album Rogiera, właśnie trafił na polskie półki sklepowe oraz do oferty popularnych serwisów cyfrowych.

 

 

Rogier De Kreuk aka Rodg to nie tylko znakomity DJ i producent, ale też A&R w Armada Music, gdzie odpowiada za dobór repertuaru słynnej wytwórni z siedzibą w Amsterdamie. Ostatni rok był dla niego wprost fenomenalny. Doskonałe występy niemal na całym globie, w tym podczas A State Of Trance 850 w Gliwicach oraz ogromne sukcesy w pracy z młodymi, utalentowanymi artystami. Holender znany jest z tego, że nie nigdy stoi w miejscu. Zawsze szuka rozwiązań, by jego brzmienie było jeszcze głębsze, ciekawsze i bardziej zaskakujące.

 

Najlepszym przykładem, jest jego drugi album zatytułowany „Fate”. Wydawnictwo obejmuje bardzo szerokie spektrum elektronicznych dźwięków, od progressive przez trance, aż po downtempo. Materiał składa się łącznie z 18 utworów, wśród których znane single „The Coaster”, „Inupiaq” i „Over Town” oraz kolaboracje z Domem Fricotem, Mattem Faxem czy Sarą De Warren. Hipnotyzujące produkcje, tworzące cudowną muzyczną podróż, niczym dobry film trzymający w napięciu od początku, aż do samego końca.

 

Kawał porządnego, wciągającego grania, pełnego intrygujących momentów.

 

 

Tracklista:

01. Fate

02. Over Town

03. Inupiaq

04. Elevator

05. In-Flight Entertainment

06. Cinnamon (with Dom Fricot)

07. Only A Flight Away

08. 9th Ave

09. Sudden

10. The Coaster

11. Our Generation (with Dom Fricot)

12. Eukarya (with Matt Fax)

13. A Reason

14. Fading (with Sarah De Warren)

15. Beam

16. Signs

17. Wanna Go

18. Fractal

 

TRAILER:

 

 

JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.