Alexander Popov - Intention PREMIERA: 31.05.2019

известные картины и новости из мира искусства

Od lat uważany za jeden z największych talentów wytwórni Armada Music. Niewielu artystów tworzących muzykę taneczną, może pozwolić sobie na kolaboracje z takimi gwiazdami, jak Christian Burns, Ruben De Ronde, Julia Violin czy sam Armin Van Buuren. Alexander Popov to absolutna klubowa czołówka u naszych wschodnich sąsiadów, a nowy album „Intention” pokazuje przeogromne możliwości Rosjanina.

 

 

Od premiery debiutanckiego albumu „Personal Way”, który ukazał się w 2013 roku, Alexander Popov szukał różnych pomysłów na jego kontynuację. Zainspirowany nowoczesnymi książkami filozoficznymi na temat ludzkich intencji, rosyjski DJ, producent oraz właściciel labela Interplay Records, przeniósł swoje nowe spostrzeżenia na przebojowe single i niesamowite kolaboracje.

 

Rezultatem jest rewelacyjny, drugi autorski longplay zatytułowany „Intention”, który powinien zaspokoić oczekiwania, nawet tych najbardziej zagorzałych fanów muzyki trance. W jego skład wchodzi łącznie 14 kompozycji. Od wspaniałego utworu tytułowego, po potężną współpracę z Arminem Van Buurenem czy znaną z klubowych list przebojów piosenkę „Nothing Is Over”. Do tego kooperacje z tak fantastycznymi artystami, jak Christian Burns, LTN, Arston czy Ruben De Ronde.

 

 

Tworząc materiał na nowy studyjny krążek, Alexander Popov celował w brzmienia, przy których ludzie będą się przede wszystkim świetnie bawić, niezależnie od tego, czy właśnie są w małym lokalu, czy na wielkim festiwalu. Czy sprostał temu zadaniu? Sprawdźcie i oceńcie sami!

 

 

Tracklista:

01. Legacy (feat. Julia Violin)

02. One More Time (with Christian Burns)

03. Nothing Is Over (with Attila Syah & Natalie Gioia)

04. Intention

05. Always Connected (with LTN feat. Cari)

06. People

07. Response

08. In My Arms (with Arston feat. Vegas)

09. Luna (with Ruben De Ronde)

10. Magus

11. Disarm Me (with Natalie Gioia)

12. Popcorn (with Armin Van Buuren)

13. Yet To Come (with LTN feat. Kyler England)

14. Morning Rain (with Fokin)

 

 

TRAILER:

 

 

JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.