Gareth Emery & Ashley Wallbridge - Kingdom United PREMIERA: 24.05.2019

известные картины и новости из мира искусства

Brexit to kwestia poruszana na Wyspach nie tylko przez polityków i mieszkańców Zjednoczonego Królestwa, ale również przez wielu brytyjskich muzyków. Temat ten był również inspiracją dla Garetha Emery i Ashleya Wallbridge’a, którzy po wielu latach zdecydowali się wydać długo oczekiwany, wspólny studyjny krążek. Materiał, będący połączeniem klubowych wibracji oraz patetycznych brzmień, niczym z filmowego soundtracka.

 

 

Kiedy w sieci pojawiły się pierwsze informacje, na temat możliwego, wspólnego wydawnictwa od tych panów, wśród fanów klubowych brzmień nastało prawdziwe poruszenie. Choć Gareth Emery i Ashley Wallbridge współpracują ze sobą już od wielu lat, czego owocem są m.in. takie produkcje, jak „Mansion”, „DUI” czy kultowy już „CVNT5”, to dopiero teraz zdecydowali się na połączenie sił i nagranie całego albumu.

 

Materiał zatytułowany „Kingdom United” składa się z 14 kompozycji, wśród których m.in. znane już wszystkim single „Lionheart”, „Electric Pirates”, „Amber Sun” i „Kingdom United” oraz premierowe, nigdzie wcześniej niepublikowane utwory. Łączy ich prawdziwa przyjaźń i jedna, wielka pasja do muzyki elektronicznej. Razem prowadzą świetnie prosperujący label Garuda Music, grają na największych festiwalach na świecie, mają też gabloty pełne prestiżowych nagród i wyróżnień.

 

 

Dwaj niezwykle utalentowani Brytyjczycy, perfekcjoniści w każdym calu, dla których prawdziwe brzmienie trance to coś więcej, niż tylko kilka sklejonych ze sobą dźwięków. Płyta „Kingdom United” jest tego doskonałym przykładem.

 

 

Tracklista:

01. Kal El (feat. NASH)

02. Vesper (feat. NASH)

03. Cluedo

04. Holograms

05. Forget Life

06. Lionheart (feat. PollyAnna)

07. Flyby

08. CVNT5

09. Amber Sun

10. Manchester Nights

11. Mansion 140

12. Electric Pirates

13. Never Before (feat. Jonathan Mendelsohn)

14. Kingdom United

 

 

TRAILER:

 

 

JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.