John Dahlbäck - Find A Home PREMIERA: 29.03.2019

известные картины и новости из мира искусства

Twórca radiowych hitów, które podbiły listy przebojów w USA, Belgii, Holandii, Hiszpanii i Szwecji. Wystąpił na wszystkich największych festiwalach muzyki elektronicznej, a swoje nagrania wydawał w prestiżowych i najbardziej znanych wytwórniach. Od kilku lat związany z Armada Music, nakładem której ukazuje się jego najnowszy album pt. „Find A Home”.

 

Wielbiciele elektronicznych dźwięków, z całą pewnością kojarzą takie gwiazdy skandynawskiej sceny klubowej, jak Swedish House Mafia, Darude, Avicii, Basshunter, StoneBridge czy też Eric Prydz. Do tej elitarnej grupy, należy doliczyć również urodzonego w Sztokholmie, doskonałego DJ’a i producenta Johna Dahlbäcka. Ten utalentowany muzyk już od 17 lat tworzy rewelacyjny house, naznaczony swoim oryginalnym, nieco zawadiackim stylem. Na swoim koncie ma kilka wyróżnionych, autorskich płyt i mnóstwo przebojowych singli, wśród których „Pyramid”, „Out There”, „Blink” oraz „Autumn”.

 

W 2016 roku nakładem Armada Music ukazał się piąty krążek Johna pt. „Saga” i teraz, po wielu miesiącach oczekiwania nadszedł czas na jego następcę. Jest nim „Find A Home”, album z 15 tanecznymi hitami, idealnymi na każdą imprezę. Usłyszymy tu znane już kompozycje „Catch Me If You Can”, „Lost Melodies” czy „Anyone Would Know” oraz wiele ekskluzywnych, nigdzie niepublikowanych jeszcze premier. Powiew świeżego brzmienia, dla miłośników dance z całego świata.

 

 

Materiał zapewniający świetną zabawę do białego rana!

 

 

Tracklista:

01. Find A Home

02. Voyager

03. Bricks

04. Catch Me If You Can (feat. Melanie Fontana)

05. Diva

06. Deep Inside

07. Never Be Enough (feat. Melanie Fontana)

08. Anyone Would Know (feat. Davis Mallory)

09. Color In My Heart

10. Won’t Back Away (feat. Nick & Simon)

11. Back To Me (feat. Trove)

12. Candy

13. Lost Melodies

14. Bapalapa

15. Stick

 

 

TRAILER:

 

   

 

JUŻ W SPRZEDAŻY!

Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.