Erick Morillo - Latin Vibes PREMIERA: 22.03.2019

известные картины и новости из мира искусства

Prawie 30 lat aktywności na scenie klubowej, niezliczona ilość doskonałych występów, kultowe single oraz znakomite remiksy. Erick Morillo to DJ weteran, świetny producent i człowiek, który ma ogromny wkład w rozwój i popularyzację muzyki house. Jego najnowsze wydawnictwo to zbiór kilkunastu klubowych utworów, z domieszką latynoskich brzmień.

 

   

Kolumbijski DJ i producent Erick Morillo, uważany jest za jednego z najważniejszych na świecie promotorów muzyki house. W latach 90. odpowiadał za słynny projekt Real 2 Real. Jego single usłyszeć można było nie tylko w stacjach radiowych, ale i w reklamach czy też filmach. Dziś jest prawdziwą legendą i postacią niezwykle zasłużoną dla współczesnej sceny klubowej. Prowadzi label Subliminal Records, którego nakładem ukazuje się mnóstwo znakomitych klasyków oraz albumów i oto kolejny z nich.

 

Latynoskie rytmy od lat cieszą się wielką popularnością, również w Polsce, gdzie w każdym dużym mieście znajdziemy klub lub szkołę, poświęcone wyłącznie tego typu brzmieniom. Wydawnictwo zatytułowane „Latin Vibes” powstało w kooperacji z Armada Music i zawiera mix 12 specjalnie wyselekcjonowanych utworów, przygotowanych m.in. przez takich artystów jak Antranig, Frank Nitty, Eddie Thoneick, Dario Nuñez, Armand Pena czy Harry Romero. Nie zabrakło miejsca także na dwie, ekskluzywne nowości od samego autora albumu.

 

 

Południowoamerykańskie dźwięki od rdzennych przedstawicieli oraz mistrzów w swoim fachu.

 

Tracklista:

01. Frank Nitty - La Fluta De Habana

02. Eddie Thoneick - ADAMU

03. Dario Nuñez and Frank Nitty - Asi Lo Grita (Harry Romero & Erick Morillo Remix)

04. Harry Romero - Tambores (Joeski Tambores In Africa Mix)

05. Erick Morillo - Colombiano

06. Frank Nitty and J8Man - La Noche

07. Frank Nitty, Sted-E & Hybrid Heights - WERK

08. Antranig - Ride It Out

09. Armand Pena - Se Va

10. Erick Morillo - Cartagena

11. Antranig - Big Ass Drums

12. Frank Nitty feat. Melody Betancourt - Despierta (Harry Romero Sweat Remix)

 

 

TRAILER:

 

 

JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.