Nitrous Oxide - Avalon (PREMIERA: 22.02.2019)

известные картины и новости из мира искусства

Krzysztof Prętkiewicz to polski DJ i producent, który przez ostatnie 15 lat ciężko pracował na swoją markę nie tylko w kraju, ale przede wszystkim za granicą, gdzie zbudował potężną społeczność fanów. Na półki sklepowe trafił właśnie długo oczekiwany, drugi autorski album tego utalentowanego Poznaniaka. Jego współtwórcą i wydawcą jest Raz Nitzan, jeden z czołowych producentów wokali dla największych gwiazd sceny klubowej.

 

Bez wątpienia jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów, reprezentujących rodzimą scenę klubową. Jego utwory grane są przez najpopularniejszych DJ’ów na świecie, usłyszymy je na największych festiwalach i znajdziemy w katalogach wielu słynnych już wytwórni, takich jak Armada Music, Anjunabeats, Future Sound Of Egypt czy Mondo Records. Na swoim koncie ma rewelacyjny debiutancki album zatytułowany „Dreamcatcher” oraz mnóstwo singli i remiksów, które znalazły się na szczytach list bestsellerów topowych serwisów cyfrowych.

 

 

 

Niemal dekadę Krzysztof Prętkiewicz kazał czekać nam na swój nowy, autorski krążek. Wydawnictwo „Avalon” zawiera 17 znakomitych produkcji, nagranych wraz z plejadą wspaniałych gości, wśród których m.in. Maria Nayler, Jess Morgan, Denise Rivera, Neev Kennedy, Sarah Russell oraz Ana Criado. Można by rzec, że dobre, bo polskie. Jednak na to, co przygotował Nitrous Oxide trzeba przede wszystkim spojrzeć z zupełnie innej perspektywy.

 

 

To nic innego jak kolejny kamień milowy, nie tylko w kontekście kariery tego zdolnego muzyka, ale też dla całej lokalnej społeczności trance.

 

 

Tracklista:

01. Atacama

02. The Beauty Of The Night (with Maria Nayler)

03. Tsukuba

04. Infinity (Secret Mix)

05. Genesis

06. Two Sides (feat. Jess Morgan)

07. The Day (with Denise Rivera)

08. Neverending Dawn Of You (with Katty Heath)

09. Before I Met You (with Ana Criado)

10. Let Your Heart Beat Home (with Neev Kennedy)

11. Cage Bird (with Stine Grove)

12. First Aid

13. Spring Is Always Somewhere Else (with Fenna Day)

14. Golden Horizon (feat. Jess Morgan)

15. Lower Than The Ground (with Sarah Russell)

16. Clear As The Sky (with Sarah Lynn)

17. Avalon

 

 

TRAILERY:

 

 

PREMIERA: 22.02.2019, JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

 

Kup/odsłuchaj/pobierz: ProLogicMusic.lnk.to/Avalon